Przyspieszanie filmu
Mam takie pytanie - jaki jest jeszcze inny sposób na przyspieszenie filmu oprócz ctrl + przeciąganie i krzywa Velocity? Bo zastosowałem i to, i to a dalej nie jestem zadowolony z efektu i chciałbym jeszcze bardziej przyspieszyć film. Ktoś ma jakiś pomysł?
Dodam, że mam ok. 2h materiału i chciałbym to skrócić do ok. 0,5 - 1 minuty.

Ostatecznym rozwiązaniem jest oczywiście wyrenderowanie przyspieszonego filmu i przyspieszenie go drugi raz, ale chciałbym tego uniknąć.
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
Projekt w projekcie.
Odpowiedz
Mógłbyś trochę rozwinąć?
Odpowiedz
przyspieszasz ile się da (velocity + properties [ctrl+ściśnięcie myszą] -> zapisujesz jako 1.veg
Wciągasz na oś czasu nowego projektu plik 1.veg (nie otwierasz, tylko przeciągasz) -> przyspieszasz -> zapisujesz jako 2.veg
(...)
i tak w kółko.
Każdy kolejny projekt powoduje potęgowanie przyspieszenia (ot taka vegasowa incepcja) ;)
Odpowiedz
Dzięki wielkie.
Nawet nie wiedziałem, że tak się da :)
Odpowiedz
Jeszcze jedna sprawa: jaka jest różnica między 32bit a 8bit pixel format? Nie chodzi mi o teoretyczną różnicę, tylko o różnicę w praktyce. Czy to coś zmienia, czy waga pliku jest inna etc. Po prostu czy warto dać 32bit.
Odpowiedz
Teorię sobie doczytasz (skoro nie chcesz)... natomiast w praktyce -> większa głębia koloru podczas pracy (bo w renderze i tak zapisujesz w AVC), i większe obciążenie procesora podczas montażu, co na średnio-słabych komputerach (czyt. takich do gier lub laptopach) powoduje tylko problemy.
Odpowiedz
W teorii już czytałem.

Wielkie dzięki. Jakbym był pełnoletni to byś miał u mnie flaszkę :)
Odpowiedz
:)
przyjdzie i na to czas.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości