Problem z importem do DaVinci
Powiedziałby mi ktoś jak zaimportować plik video do programu DaVinci Resolve bo zgłupiałem?
Na każdym tutorialu co nie otworzę to albo jakiś gość już ma na starcie wczytany jakiś plik video albo jego pliki widoczne są na jakiejś liście. Ja jedyne co widzę to widzę to:
http://prntscr.com/7ctrwn

Jak przeciągam klip do programu to w pewnych polach nie dostaję nawet "znaczka odmowy". A jakoś plik się nie wczytuje. O co tutaj chodzi i dlaczego nie mogę zobaczyć ani zaimportować plików? Potrzebuję pomocy z ogarnięciem importowania. W tutorialach nie pokazali ani na 1 przykładzie tego procesu.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Przysiągłbym, że widziałem co innego.
A co zrobił facet z tego tutoriala?
Eee eno jak nie? Dobra, działa. Mateusz, da się. Znalazłem.
To zobacz co gość robi:
1:50
Odpowiedz
To dlaczego nie zrobisz tak jak on?
Odpowiedz
Da się, już zedytowałem post. W trakcie bytności tematu na forum cały czas szukałem jeszcze rozwiązania.
Odpowiedz
też zedytowałem.
Odpowiedz
A ten DaVinci Resolve faktycznie jest jakoś lepszy do edycji koloru od COLOR CORRECTION Vegasa?
No bo wiecie, do obróbki zdjęc faktycznie mogę przyznać że taki Adobe Lightroom jest lepszy bo łądnie wydobywa detale z cieni z dobrego zdjęcia. Ale czy aż taka jest różnica między Vegasem a DaVinci?
Właśnie pobawiłem się chwile suwakami na materiale z lustrzanki i jakiejś rewelacji w edycji nie widzę. Wszystko to samo, tyle że interfejs pokaźniejszy. Niech ktoś doświadczony się wypowie.
Odpowiedz