Jaki sprzęt na wyświetlenie podziękowań na weselu?
Witam.
Jak w temacie, chciałbym zainwestować w sprzęt na którym mógłbym wyświetlić na weselu podziękowania dla rodziców... (teledysk).
Proszę o poradę w co warto zainwestować.. 
Pozdrowienia.  
Odpowiedz
Nie inwestować (jeśli robisz dla siebie). Pożyczyć od kogoś rzutnik o dużej jasności, który potrafi odtworzyć film wprost z pendrive, przez jakieś wifi itp. Bardziej bym się martwił o jakiś ekran.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Jako ekran może posłużyć prawie każda ściana ;)
Ważne, aby projektor nie świecił za ciemno, bo nic nie będzie widać.
Odpowiedz
Tylko trzeba znaleźć ścianę... Zawsze 2 chłopa może jakieś prześcieradło trzymać :D
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
Skoro na weselu, czyli na sali, a raczej sale są w budynkach, a budynki mają ściany. Więc chyba o ścianę trudno nie będzie ;)
Odpowiedz
To wiem, aż taki tępy nie jestem :) Tylko nie zawsze ściany są białe, na np. zielonej ścianie będzie trochę śmiesznie widać.
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
Możecie polecić jakiś projektor który sprawdził by się na tego typu imprezach..? Jakich używacie... ?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Będziesz kupować nowy projektor tylko na jedną okazję ? Według mnie się nie opłaca. Lepiej popytać znajomych, czy przypadkiem nie mają. Ale to mogę zdanie.
Odpowiedz
Sale weselne też często mają na swoim wyposażeniu.

Ale jak coś, to zawsze można kupić. Projektorów jest bardzo dużo na rynku. Głównym kryterium jest budżet, jaki chcesz przeznaczyć, i to, czy chcesz, aby projektor miał natywnie rozdzielczość HD.
Jak będziesz już kupował, zwróć uwagę na głośność projektora (przypuszczam, że na jednej okazji się nie skończy i będziesz chciał używać w domu, a te tanie są głośne...). Popatrz również na jasność i kontrast (oraz koniecznie na poziom czerni - bo im tańszy, tym czerń bardziej szara).
Odpowiedz
"Czerń jest bardziej szara" ;)

Są też takie jakby mobilne protektory, bardzo małe, ale co za tym idzie, słabe. To znaczy są,dobre mobilne, ale trzeba w to wpakować trochę więcej $$$ ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości