Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Renderowanie wmv
Przepraszam że tutaj ale potrzebuje pilnej pomocy a niestety nie mogę dodać nowego postu, mimo wszystko temat adekwatny (tak sądzę) do mojego problemu. Otóż po załadowaniu zapisanego szkicu do SV 12 wyskakuje mi to okienko -> http://iv.pl/images/50303176046100200244.png. Mimo tego wciskam 'OK' (bo nie raz tak miałam a normalnie się renderowało) i jak zawsze przystępuje do renderowania filmiku w formacie wmv + 720 HD, w połowie ładowania Vegas się zacina i albo muszę uruchamiać menadżera zadań albo wyskakuje raport z charakterystycznym stetoskopem z propozycją wysłania błędu (lub nie). Byłby ktoś na tyle miły i pomógł mi się z tym problemem uporać? Byłabym niezmiernie wdzięczna.

Załączone pliki Miniatury

efix napisał(a):Drogi nubie, lub jak wolisze, newbie.
Zanim COKOLWIEK napiszesz na tym forum, także w shoutboxie:

1) Przeczytaj cholerny REGULAMIN

2) Zanim zadasz jako kolejny buc i analfabeta pytanie "czemu nie mogę pisać", "czemu nie mogę założyć wątku" patrz punkt 1.

3) Nie dopisuj się do cudzych wątków "bo nie możesz założyć". Takie listy będą usuwane, a Ty prawdopodobnie dostaniesz bana lub karne punkty. Jak coś nie pasuje - patrz punkt 1.

(...)

6) Zadając pytanie podaj WSZYSTKIE szczegóły techniczne. Podaj je "POPRAWNIE". Jeżeli nie wiesz o co pytamy, patrz punkt 1) i wróć za jakiś czas.

7) Na wszelki wypadek patrz punkt 1.

8) Gdybyś przeoczył punkt 7 przypominamy - patrz punkt 1 ponownie.
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
(04-13-2015, 9:24)sirCreeper napisał(a):  
efix napisał(a):Drogi nubie, lub jak wolisze, newbie.
Zanim COKOLWIEK napiszesz na tym forum, także w shoutboxie:

1) Przeczytaj cholerny REGULAMIN

2) Zanim zadasz jako kolejny buc i analfabeta pytanie "czemu nie mogę pisać", "czemu nie mogę założyć wątku" patrz punkt 1.

3) Nie dopisuj się do cudzych wątków "bo nie możesz założyć". Takie listy będą usuwane, a Ty prawdopodobnie dostaniesz bana lub karne punkty. Jak coś nie pasuje - patrz punkt 1.

(...)

6) Zadając pytanie podaj WSZYSTKIE szczegóły techniczne. Podaj je "POPRAWNIE". Jeżeli nie wiesz o co pytamy, patrz punkt 1) i wróć za jakiś czas.

7) Na wszelki wypadek patrz punkt 1.

8) Gdybyś przeoczył punkt 7 przypominamy - patrz punkt 1 ponownie.

W zasadzie sama już sobie z tym programem poradziłam więc w dupie mam już tę stronę, która jest do bani i która w najmniejszym stopniu nie pomaga innym, przeniosłam się na bardziej otwarte forum. Co do Ciebie - spierdalaj, kretynie bez wyobraźni, ten regulamin to sobie możesz w dupę wsadzić.
Ehh, kultura, kultura...
Chodzi o to, że są jakieś zasady.
Pomagamy innym, ale jeżeli stosują się do tych zasad. Zobacz sobie np. dział Newbies, w którym powinnaś pisać. Zobacz, ilu osobom pomogliśmy.

A cytując: "To nie jest support Sony."

Więc zanim zaczniesz oceniać, pomyśl. Przeanalizuj. Stosuj się do zasad moralnej krytyki. Bo to, co zrobiłaś, to totalny brak szacunku i człowieczeństwa. Jeszcze raz - myśl. Chyba, że nie masz czym. Ale ja cię nie oceniam. Do widzenia. A właściwie nie do widzenia. Żegnam.
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości