Wiele plików audio - wiele filmów na raz - 1 obraz w tle
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić seryjny rendering filmów z różnymi ścieżkami audio, ale tym samym obrazem, seryjnie, po wybraniu danych ścieżek audio.
Wiem że w Sony Vegas dało się chyba osobno renderować pojedyncze klipy z dźwiękiem jako regiony, tak jak tutaj:

ale jak zaznaczę wszystkie pliki z okna "project media" i kliknę w add as "CD Audio Track", faktycznie wszystkie pliki poziomo w jednej linii nagle zaznaczają się na czerwono, ale to nie są regiony, które skrypt batch render ma wyłapać, bo to nie są dla niego regiony.
Pytanie brzmi, jak przerobić te czerwone oznaczenia na regiony.
Ktoś mnie naprowadził na to:
http://www.sonyvegas.co.uk/copy-regions-or-markers/
Alt+6 i skopiować te markery, ale wyświetla się że informacja jest niekompatybilna, albo nie da się skopiować do regionów w to miejsce.
Nie utworzę ręcznie z markerów regionów, bo plików jest bardzo wiele.
Znalazłem jeszcze Time Line Tools. Ale robię tam różne rzeczy i tworzą się tylko znaczniki na początku każdej ścieżki w poziomie, a nie wzdłuż każdej regiony.
A może istnieje jeszcze jakiś szybszy sposób konwersji na moje potrzeby?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Polecam efixa: http://www.efix.pl/archiwum-efix/tutoria...vegas.html
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz
Yes, Yes, Yes! Dokładnie o to chodziło! Wielkie dzięki :D
Już mi Timeline Tools po drodze przestał działać, i już miałem wszystko od nowa instalować.
Dzięki jeszcze raz.
Odpowiedz
Szukajka nie boli ;)
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz