Import wszyskich MXF do SV
Witam !

Niedawno przesiadłem się z CS6 na SV13 (myślę że z korzyścią), ale mam kłopot z importem plików mxf. Kamera Canon XF100 zapisuje mi każdą scenę w osobnym folderze.
W CS 6 po prostu importowałem folder główny (CONTENTS) a w podglądzie było już tylko widać same scenki, natomiast w SV explorer widzi każdą scenę w osobnym folderze.Przy powiedzmy stu folderach import każdej sceny z osobnego podfolderu zajmuje strasznie dużo czasu :( a pójście na piechotę i kopiowanie scen z podfolderów do osobnego foldera i następnie import tylko jednego wydaje mi się bez sensu jak na taki program.

Jest na to jakiś sposób ???
Pzdr.Mariusz.

PS.Próbowałem również przez Canon Utility , ale importuje też całe foldery, więc wychodzi tak samo.
Odpowiedz
Użyj DEVICE EXPLORER.
Odpowiedz
Hmm, to jedyny program który sobie z tym radzi ?
No chyba nie jestem jedynym użytkownikiem Vegasa z Canonem FX 100
Odpowiedz
Mówimy o Vegasie, więc o czym piszesz?
Odpowiedz
(04-25-2015, 16:17)Pinto napisał(a):  Mówimy o Vegasie, więc o czym piszesz?
Odpowiedz
(04-25-2015, 22:35)Tatanut napisał(a):  
(04-25-2015, 16:17)Pinto napisał(a):  Mówimy o Vegasie, więc o czym piszesz?

Miałem nadzieję,że Vegas sobie z tym jakoś sam radzi bez zaprzęgania innych programów.
Nie znam i nigdy nie używałem DEVICE EXPLORER

Tak przy okazji próbowałem z Lightroom, ale plików mxf nie widzi :(
Odpowiedz
Device Explorer to integralna część Vegasa. Jakbyś zerknął do pliku pomocy [f1], to byś znalazł to o czym Pinto pisze.
Odpowiedz
(04-25-2015, 23:17)mateuszszar napisał(a):  Device Explorer to integralna część Vegasa. Jakbyś zerknął do pliku pomocy [f1], to byś znalazł to o czym Pinto pisze.

Tego też próbowałem wcześniej i jako karta wpięta w czytnik i pod samą kamerą i też nic (oczywiście z użyciem browse...). Nie wiem czemu ale w żadnym przypadku nie podświetla się przycisk OK. Nawet jak próbowałem dla testu zaimportować jakieś inne filmiki z dysku to nic nie widzi. W eksplorerze wszystko widzi

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości