Jak zrobić elektroniczne dźwięki w Vegasie?

Da się takie dźwięki elektroniczne dać?

Wersja moja Vegasa to 13, build 444.
Odpowiedz
chodzi Ci o vocoder? Jeśli zainstalujesz vocoder w wersji VST, to możesz przepuścić w vegasie głos przez ten efekt.

Chyba że co innego masz na myśli pisząc "głosy elektroniczne", to wybacz ale to określenie jest bardzo mało precyzyjne.
Odpowiedz
Po angielsku jest to "electronic sound". Tak jest napisane w tytule filmu powyżej.
Odpowiedz
jest też napisane HEYYEYAAEYAAAEYAEYAA a tekst wcale tak nie idzie.
Odpowiedz
Mi chodzi o to, jak zrobić takie "electric sound" jak na filmie.
Odpowiedz
(04-23-2015, 20:13)Kacper3100 napisał(a):  Jest napisane HEYYEYAAEYAAAEYAEYAA with sound electric.

Dzięki, bo prawie nie zauważyłem.

Dobra. Co z tego. Co to ma do rzeczy co jest napisane?
Znalazłeś więc sam odpowiedź? To po co zawracasz głowę?

Nie znalazłeś? to zastanów się dlaczego? Może ktoś użył gównianej nazwy, którą sobie wymyślił? Szukałeś pod hasłem "vocoder"? czy przypadkiem nie mam racji?
Jeśli moja odpowiedź jest nietrafiona wg Ciebie, to postaraj się precyzyjnie określić, o co Ci chodzi. Czym jest owe "electric sound"?
Odpowiedz

znalazłem poradnik, ale raczej to nie są te dźwięki jak na filmie w #1
Odpowiedz

to jest vocoder. O to Ci chodziło?
Odpowiedz
tak. o to chodzi
Odpowiedz
No więc efekt ten nazywa się VOCODER.
To takie urządzenie, które pobiera próbkę głosu i przetwarza na podstawie zagranej melodii (lub akordu) na instrumencie.
Nie szukaj tutka pod Vegasa, tylko ogólnie. Każdy efekt VST obsługuje się tak samo.
W Vegasie będzie to utrudnione, bo Vegas nie umie obsługiwać instrumentów MIDI - więc jeśli nie masz klawiatury midi, to potrzebujesz program który obsługuje instrumenty midi (np. Sony Acid Pro... cakewalk sonar, cubase, proTools...).
Odpowiedz