Spakowanie wszystkich plików projektu do folderu/archiwum i otworzenie na innym PC?
Witam, czy jest jakiś sposób/jakaś opcja aby w Sony Vegasie spakować wszystkie pliki z projektu do jednego folderu lub archiwum i otworzyć go na innym komputerze? Przydałoby się mi ponieważ nigdy nie zbierałem plików których będę używać do jednego konkretnego folderu (i tu zawsze robiłem błąd) a teraz mam film do którego pliki mam w różnych folderach i jest ich dużo. Czemu nie mogli zrobić tak jak pokazałem w załączniku? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Save as -> zaznaczasz "copy media with project" w oknie save as

Warto wcześniej w Project media kliknąć [Obrazek: b_cleartrimmer.gif] Remove All Unused Media From Project, żeby sobie bez sensu nie kopiować materiałów, które już nie są użyte w projekcie.
Odpowiedz
(04-11-2015, 21:51)mateuszszar napisał(a):  Save as -> zaznaczasz "copy media with project" w oknie save as

Warto wcześniej w Project media kliknąć [Obrazek: b_cleartrimmer.gif] Remove All Unused Media From Project, żeby sobie bez sensu nie kopiować materiałów, które już nie są użyte w projekcie.

Faktycznie, dzięki, nie zauważyłem tej opcji. Na początku nie działało mi to ale tutaj przeczytałem, że przy zapisywaniu projektu trzeba utworzyć folder i do niego wejść, tam się zapiszą pliki projektu. Później to sobie można spakować w .ZIP czy .RAR i przenieść na inny komputer. Jeszcze raz dzięki!
Odpowiedz