Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] No Place Like Home
(03-31-2014, 8:08)efix napisał(a):  1. Każdym film opublikowany tutaj będzie usuwany (ewentualnie przesuwany do filmów) a autor dostanie ostrzeżenie (zawsze).
2. Za tekst "nie mogę publikować w innych działach" autor dostanie drugie ostrzeżenie.
3. Za dalsze pyskowanie i niezapoznania się z regułami przejdzie pod ostrą moderacją lub bana.

i co teraz?
Odpowiedz
taką wiadomość dostałem od kolegi z forum który był skłony do pomocy

'Witaj! Jako nowy user, możęsz jedynie publikować w dziale NEWBIES. Spróbuj tam napisać post i daj znać czy pomogło.

Taką głupią blokadę wprowadził admin,'

I CO TERAZ ?
Odpowiedz
Widać, że kolega również nie umie czytać regulaminów...
Jak wejdziesz do działu "newbies", to jak byk jest napisane
[Obrazek: attachment.php?aid=1213]

Temat przeniosłem do właściwego działu. Ale przeczytaj regulamin - nie jest długi.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
W zaznaczonym temacie jest napisane "1. Każdym film opublikowany tutaj będzie usuwany (ewentualnie przesuwany do filmów) a autor dostanie ostrzeżenie (zawsze).
2. Za tekst "nie mogę publikować w innych działach" autor dostanie drugie ostrzeżenie.
3. Za dalsze pyskowanie i niezapoznania się z regułami przejdzie pod ostrą moderacją lub bana."

Nie lubię czegoś takiego. Mógłby od razu wyjaśnić moderator dlaczego nie i co w takiej sytuacji zrobić a nie zmuszać osoby do czytania regulaminów. Sami też jak sądzę ich nie czytacie na innych forach w trakcie rejestracji.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Ja czytam. Dlaczego się podpisywać po czymś, czego nie przeczytałeś? Zaznaczając - "potwierdzam przeczytanie... "?
Gdzie sens, gdzie logika, jakby powiedział klasyk.

Wydzielam do kosza, bo nic to nie wnosi.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości