OBRAZEK NA FILMIE 2
No zacznijmy od tego że przeczytałem FAQ po tym jak jak dostałem takie polecenie od moderatora ''Wrzochu'' i teraz wiem że ten temat to spam i należy się za niego ostrzeżenie tak jak pisze w regulaminie ale przeszukałem dział toturiale i niestety nie mogę znaleźć tego czego szukam więc pisze nowy temat ... i jestem ciekaw czy uzyskam odpowiedz na moje pytanie bo nie chce przeglądać każdego tematu z 3 stron po kolei i oglądać co jest na filmach .... liczę że teraz uzyskam pomoc ... chodzi o to że nie potrafię nałożyć obrazka na film np. żeby był mały znaczek np. w lewym rogu podczas filmu ....
No, więc wstawiasz obrazek na górną ścieżkę video klikasz na niego prawym myszki i wybierasz opcje PAN/CROP. Za pomocą tej opcji ustawiasz wielkość i miejsce w którym ma się znajdować obrazek. A jak używać pan/crop już na pewno znajdziesz na forum wystarczy użyć funkcji szukaj.
i od razu wszystko działa ... tak to właśnie bywa jak człowiek w sumie sam nie wie czego szukać ... wszystko poszło sprawnie dzięki za pomoc ;-]
prosze xD
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Ciesze się że działa, ZAMYKAM.