Problem z renderowaniem.
Witam, zrobiłem filmik w programie Sony Vegas Pro 11, zdjęcia z aparatu, filmiki z kamery, zdjęcia skanowane, muzyka .mp3, i intro z programu blender.
Mój problem polega na tym, ze nie moge znaleźć nigdzie z jakimi ustawieniami powinienem to renderować. Przez te z youtube film nie renderuje sie w całości. Zapomniałbym. Film chcę odtwarzać na telewizorze poprzez kabel hdmi z laptopa .
1.Ustawiłem w properties HDV 720-30p oraz full resorution ren... quality na BEST
2.W render as wybieram .wmv 6Mbps 720-30p
3.Filmik renderuje sie bez problemu do 54% i zatrzymuje się. Chciałem resztę podzielić na częście ale renderują się maksymalnie do 16%.

Mój sprzęt :
[Obrazek: wclpgs.jpg]

Dziękuję z góry za odpowiedź :)

P.S nie widzę w properties opcji z wyłączeniem gpu. Przez cały czas CPU pracuje na wysokich obrotach czasami dochodzą do 100%, potem czas leci, procenty stoją w miejscu i CPU spada do 2%.
Odpowiedz
A czytałeś wątki, gdzie pisałem, żeby renderować do MainConcept AVC -> Internet 720p@30 (bo tak masz ustawiony projekt) -> progressive oczywiście, przepływność około 6Mbps (lub więcej dla -> VBR Two-pass -> np. średni=6Mbps, max=8Mbps)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości