Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesuwanie wklejonej twarzy w filmiku
Witam.
Mam problem.
Otóż wgrałem sobie zdjęcie danej osoby. Usunąłem wszystko, została tylko twarz. Chciałbym ową twarz poprzesuwać w klatkach tak, aby była "naturalnie" ułożona. W niektórych klatkach, twarz tak jakby wystaje poza klatkę. Jest po prostu ucięta... Innym razem (z innym zdjęciem), mogę przesuwać tylko w górę i w dół...
Odpowiedz
Daj jakieś SSy bym mógł wiedzieć dokładniej o co chodzi.
Odpowiedz
(03-05-2015, 20:59)Kruchy napisał(a):  Daj jakieś SSy bym mógł wiedzieć dokładniej o co chodzi.

Wrócę do domu - wrzucę.
Chodzi o to, że jak osoba z filmiku rusza głową, chcę, żeby wklejone zdjęcie ruszało tak samo. Przesuwam sobie te foto, ale an filmiku jest ona z ucięta częścią. Tak jakby ucięta klatka (z fotografią twarzy)
Odpowiedz
w dupach się przewraca. Nawet nie chce nam się użyć szukajki.
W tym tygodniu było
http://sonyvegas.info/Temat-Dokladna-pod...warzy-w-SV

KOSZ!
Odpowiedz
(03-05-2015, 21:25)mateuszszar napisał(a):  w dupach się przewraca. Nawet nie chce nam się użyć szukajki.
W tym tygodniu było
http://sonyvegas.info/Temat-Dokladna-pod...warzy-w-SV

KOSZ!

a co to za rada? Inny program?
Widzę, że idzie, tzn że idzie. Pytanie, czemu ucina w kadrze twarz.

Nie pomagasz - nie komentuj - dziękuje.
Odpowiedz
POMAGAM (link). Ale forum to nie support.

Nie znasz podstaw programu, dlatego ucina. Źle kadrujesz w Pan/crop - dlatego Ci ucina.
Nie podałeś żadnych szczegółów. Zero screenów. To by ułatwiło odnalezienie Twojego błędu.
Odpowiedz
(03-05-2015, 21:29)mateuszszar napisał(a):  POMAGAM (link). Ale forum to nie support.

Nie znasz podstaw programu, dlatego ucina. Źle kadrujesz w Pan/crop - dlatego Ci ucina.
Nie podałeś żadnych szczegółów. Zero screenów. To by ułatwiło odnalezienie Twojego błędu.

Napisałem, że wrzucę, jak wrócę do domu. Nadużywanie władzy chyba się tutaj odzywa.
Odpowiedz
Nadużywanie powiadasz?

Czytałeś regulamin (szczególnie ten w dziale dla nubisiów)? Chyba nie. Powinieneś zgodnie z zasadami dostać BANA. Więc nie pisz mi o nadużywaniu władzy.

Chcę Ci pomóc i odpowiedzieć na Twój problem. Ale to Ty się musisz wykazać i przedstawić minimum potrzebnych informacji. Inaczej załóż sobie konto na forum jakiegoś wróżbity.
Odpowiedz
skoro ucina to utwórz nastepny track i spróbuj z motion track, jak Ci ucina...
Odpowiedz
@Kruchy - mógłbyś nie wprowadzać w błąd?
Jeśli ma źle skadrowany (złe proporcje) Pan/Crop, to TrackMotion nic tu nie pomoże.

Poza tym - temat trafił do kosza. Jak kolega uzupełni brakujące dane - posprzątamy go i przywrócimy. Póki co nie ma sensu pisać wszystko, na co tylko człowiek wpadnie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości