Długość zrenderowanego pliku audio
Witam
Otóż mam taki problem.
Wcześniej też go miałem ale jakoś mi nie przeszkadzał ale teraz mnie to już lekko zdenerwowało szczególnie jak składam dużo piosenek audio. Chodzi mi o to że po zrenderowaniu chociaż jednej piosenki która trwa przykładowo 3 minuty to jak ją odtwarzam to nagle ta sama piosenka ma prawie 5 minut ;/ Proszę o pomoc ;)
Odpowiedz
Jakieś szczegóły?
Odpowiedz
Jakim sposobem po zrenderowaniu pliku audio trwającego 3 minuty nagle robi się z niego 5 minut?
(03-02-2015, 23:24)mateuszszar napisał(a):  Jakieś szczegóły?

Przydałyby się :)
Odpowiedz
np. wystarczy, że ma zaznaczone 5min na osi czasu i renderuje z użyciem opcji "render loop region only".
Odpowiedz
Pewnie by napisał, ze ścieżka mu się powtarza od nowa po zakończeniu jej.
@EDIT
Zresztą co będziemy się domyślać, jak napisze konkrety to się zobaczy :)
Odpowiedz
Nic by się nie powtarzało. Tylko była by doklejona cisza.

Teraz wyraźnie widać, jak istotne są "wszelkie informacje". A może kiedyś będziemy mieli na forum wróżbitę, który będzie zgadywał bez podawania szczegółów ;)
Odpowiedz
@mateuszszar po zaznaczeniu i wyrenderowaniu 4 minutowego pliku audio gdzie na timeline zaznaczylem 6 minut do wyrenderowania, po odsluchaniu mialem spowrotem puszczoną ścieżkę od początku... Dziwne. Pewnie zdążyłeś się przekonać, że mam "innego" vegasa :D Moglem ściągnąć pirata, może lepiej by wyszło :D

Co do wróżbity... Dobry pomysł, możesz nim zostac na etat próbny ^^
Odpowiedz
Nie bardzo.
Popatrz logicznie.
Zaznaczasz 6 minut. A od 0 - 4min idzie utwór. Czyli od 4 minuty do 6 masz ciszę. Tak się wyrenderuje zaznaczony na 6 minut loop region.
Odpowiedz
Jak zwykle moje niedopatrzenie, mialem przez 6 minut utwór przeciągnięty, dlatego słychać go bylo przez 6 minut zamiast przez 4 i 2 minuty ciszy..
Odpowiedz
Przepraszam Wszystkich że tak długo nie odpisywałem ale nie miałem czasu.
A więc tak napiszę to ze szczegółami. Wrzucam na Audio Track piosenkę w MP3 która trwa 3:42. Dodaję jeden efekt zaznaczam całą piosenkę dokładnie i renderuję. Po zrenderowaniu gdy odtwarzam piosenkę na Windows Media Player piosenka ma 4.30. Podobnie mam jak zrobię tak samo ale z kilkoma piosenkami. Poukładam je zaznaczam wszystkie i renderuję. Wczoraj zrobiłem takiego trochę seta gdzie całość ma 34.12 a po zrenderowaniu piosenka ma 43.56. Nie ma nigdzie żadnej ciszy jest wszystko dobrze. I też jest taki problem że gdy odtwarzam tą piosenkę to jak jest ten pasek na WMP który się przesuwa z czasem piosenki gdy dochodzi do końca to piosenka powinna się skończyć a mimo to przesuwak stoi piosenka leci a sekundy lecą nadal. Może to Wam coś pomoże :)
Odpowiedz