Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Grabber wideo - full HD, mikro recenzja.
(02-24-2015, 14:58)Pinto napisał(a):  Darmowa wersja nie obsługuje "frame accuracy" dla MP4, ale dla MKV już tak, więc przemuxowanie do tego formatu powinno rozwiązać problem:)
Nie zalecam konwersji MKV do MP4. Matroska niech pozostanie Matroską. (:
Odpowiedz
(03-02-2015, 9:25)Jamaika napisał(a):  
(02-24-2015, 14:58)Pinto napisał(a):  Darmowa wersja nie obsługuje "frame accuracy" dla MP4, ale dla MKV już tak, więc przemuxowanie do tego formatu powinno rozwiązać problem:)
Nie zalecam konwersji MKV do MP4. Matroska niech pozostanie Matroską. (:

Jamaikę coś wyrwało ze snu i wrzucił na forum pierwszą myśl, jaka wpadła do głowy.
Odpowiedz
Sugestia, że niedosypiam jest złośliwa, ale nie powielam głupot na forum. Nie sprawdzasz programów.
Odpowiedz
(03-02-2015, 14:54)Jamaika napisał(a):  (...) ale nie powielam głupot na forum. Nie sprawdzasz programów.
Robisz to cały czas, pisząc nie na temat. Piszę o muxowaniu MP4 do MKV, wpada Jamaika i rzuca kolejną złotą myśl "nie zalecam konwersji MKV do MP4" - czyli jak zawsze na temat :) Nie sprawdzam programów? Do czego to się niby odnosi? Naprawdę wystarczy, że się produkujesz na filmowcu :)
Odpowiedz
O czym mowa jak nie o mixowaniu??? Sprawdziłem jest do banii. Piszesz głupoty i odwracasz się ogonem. Wielki filmowiec, co zajmuje się pirackimi programami, a dzieł nie widziałem. Co bym nie napisał to i tak te "złote myśli" są o mixowaniu są sprzed trzech lat z pirackich stron. Wielkie halo i rewelacja.
Odpowiedz
temat wydzieliłem do kosza.
Jamaika - opanuj nerwy. Swoje osobiste wycieczki do użytkowników zachowaj dla siebie. Jak masz jakiś problem - pisz na PW, a nie na forum.
Temat założył EFIX. Dostał odpowiedź od Walerki oraz od Pinto. Nikt inny dupy nie ruszył i nie zechciał pomóc. Teraz wchodzisz w pół zdania z informacją, która EFIXowi jest potrzebna jak.... Sorry, ale tak to wygląda.
Odpowiedz
(03-02-2015, 15:53)mateuszszar napisał(a):  temat wydzieliłem do kosza.
Jamaika - opanuj nerwy. Swoje osobiste wycieczki do użytkowników zachowaj dla siebie. Jak masz jakiś problem - pisz na PW, a nie na forum.
Temat założył EFIX. Dostał odpowiedź od Walerki oraz od Pinto. Nikt inny dupy nie ruszył i nie zechciał pomóc. Teraz wchodzisz w pół zdania z informacją, która EFIXowi jest potrzebna jak.... Sorry, ale tak to wygląda.
Ja nie mam problemu. Pisanie na PW to nie forum. Mam żal do kolegi Pinto i to wyraziłem. Gratuluje koleżeństwa.
Odpowiedz
Szczerze to nawet nie znam Pinto. Tyle - co z forum. Tak samo Ciebie. I jakoś jego posty zwykle są trafniejsze i bardziej rzeczowe niż Twoje. Cóż ja na to mogę poradzić?

Popatrz na to obiektywnie i oceń. Jeśli nie jest tak jak napisałem, to przepraszam i przywrócę posty do tematu głównego. Ale efix pytał o co innego. Czasami warto przeglądnąć temat od początku, a nie dorzucać do dyskusji (do ostatniego wpisu) swoje zdanie.
Pamięć mam dobrą a na dodatek przeglądnąłem Twoje wpisy i faktycznie czasami dorzucasz coś, co nie ma wiele wspólnego z tematem.
Odpowiedz