efekty płatne lub darmowe - do zdjęć i napisów
Witam!

1) Zanim zakupię chciałem się Was zapytać jakie efekty do napisów na wzór NewBlueFX możecie polecić.
Mogą być płatne albo jeszcze lepiej darmowe pluginy. Czy wogóle polecacie NewBlueFX czy raczej odradzacie stosowanie płatnego New Title Pro?
Jaki jest najlepszy plugin do tekstu/napisów do Sony Vegas Pro?

2) To samo dotyczy jakieś efektu płatnego lub darmowego do galerii zdjęć na wzór tych:

3dSlideshow

Flip

Tablica zdjęć

3) Jeśli nie znacie jakiś darmowych pluginów to czy możecie polecić jakieś podobne pluginy ale tańszę a równie interesujące?

Pozdrawiam
Marcin
Odpowiedz
(03-01-2015, 18:55)Kamyk79 napisał(a):  To samo dotyczy jakieś efektu płatnego lub darmowego do galerii zdjęć na wzór tych:

3dSlideshow

Flip

Tablica zdjęć
To nie są wtyczki, tylko projekty, opierające się na "gołym" Vegasie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby coś takiego zrobić samemu.
Odpowiedz
albo kupić.
Vegasaur sprzedaje gotowe szablony. Podkładasz swoje foty i masz.

Więc dwa wyjścia:
- posiedzieć i zrobić samemu (i zaoszczędzić $25)
- zapłacić - i zaoszczędzić czas
Odpowiedz
No ok. A co sądzisz o New Blue FX Title Pro? Warto w to wchodzić?
Czy używasz jakiś płatnych pluginów do Vegasa do napisów i zdjęć?
Odpowiedz
Kto? Ja czy Pinto?

Używam sporo płatnych pluginów. Ale do napisów używam zwykle: wbudowanego (Legacy) Text, Pro Type Titler lub Titler pro od NewBlue (ten najrzadziej).
Titler Pro 2 od NewBlue był dodawany za free do VP12 o ile dobrze pamiętam (przy zakupie). Teraz jest wersja 3 - kilka rzeczy dodali. Ja nie robię takich napisów, wiec mało z tego korzystam.
Wszystko zależy do czego potrzebujesz.
Odpowiedz
(03-01-2015, 21:43)mateuszszar napisał(a):  Kto? Ja czy Pinto?

Używam sporo płatnych pluginów. Ale do napisów używam zwykle: wbudowanego (Legacy) Text, Pro Type Titler lub Titler pro od NewBlue (ten najrzadziej).
Titler Pro 2 od NewBlue był dodawany za free do VP12 o ile dobrze pamiętam (przy zakupie). Teraz jest wersja 3 - kilka rzeczy dodali. Ja nie robię takich napisów, wiec mało z tego korzystam.
Wszystko zależy do czego potrzebujesz.

A czy mógłbyś podać linki do tych płatnych pluginów jakich używać?
Z tego co pamiętam to Titler Pro od NewBlue był dodawany do VP11, bo ja nie miałem wersji VP12, a miałem Titler Pro od NewBlue. Tylko wadą tamtego pluginu było to, że bardzo często się wieszał i powodował crash Vegasa. Czy jeśli dodawany był też do VP12 to czy możecie mi napisać czy nadal ten plugin się wysypuje w Vegasie?

Pozdrawiam
Odpowiedz
(03-02-2015, 18:38)Kamyk79 napisał(a):  Czy jeśli dodawany był też do VP12 to czy możecie mi napisać czy nadal ten plugin się wysypuje w Vegasie?

Tak jak pisałem - Titler 2 był dodawany do VP12 (możliwe, że KSK go dodawało... ale był w pudełku). I coś tam jeszcze.
Czy się wysypuje?
Niektórym się sam vegas wysypuje. Wszystko zależy od sprzętu, konfiguracji systemu, porządku, i innych czynników.
Kilka razy z tego korzystałem, ale generalnie nie jest to plugin, którego często używam.

Jak pisałem wyżej - jak potrzebuję napisy, to używam głównie Legacy text.
Odpowiedz
dla zainteresowanych (wiadomość z twitter'a)
Od dziś, przez najbliższe trzy dni -25% na szablony od vegasaur (te, o których kolega pisze w pierwszym poście).

należy użyć kod zniżkowy: "SPRING"
Odpowiedz
(03-02-2015, 21:03)mateuszszar napisał(a):  dla zainteresowanych (wiadomość z twitter'a)
Od dziś, przez najbliższe trzy dni -25% na szablony od vegasaur (te, o których kolega pisze w pierwszym poście).

należy użyć kod zniżkowy: "SPRING"

Dzięki za poprzednie odpowiedzi. Proszę napisz mi jeszcze jakich płatnych efektów do Vegasa używasz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości