Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Jak renderować filmiki na YT.
to taka może dla was prosta rzeczą ale mam problem z renderowanie a raczej z jego efektem
film ma 2,5h wiec jest duży format to avi ma około 126 gb bardzo dużo jak dla mnie tym bardziej że chce go dać na youtube
po jednym z moich renderowań miał 9gb co już bardziej zadawała ale jeszcze nie renderowałem czymś takim na wersji programu jak do internetu 720p film jeszcze trochę przyciąłem może bedzie 8gb ale nie o to chodzi w niektórych momentach z bardzo dobrego formatu też nie do takiego słabego mam momenty gdzie piksele są tak ogromne że prawie nie widać sensu obrazu jakość sie zepsuła albo coś i nie umiem sobie z tym poradzić renderowanie zajęło mi 11h wiec szkoda było by to popełniać jakiś błąd 2 raz a raczej 3 :p
w tym momencie próbuje renderować jakąś inna opcją 1280x720 25p coś na vw do formatu mp4 może sie uda
jakieś opcje czemu tak się dzieje?
screen właściwości pojedynczego materiału w oryginalnym formacie
[Obrazek: 80964215022226390457.jpg]
Odpowiedz
Poczytaj wcześniejsze posty to się dowiesz gdzie masz problem
Odpowiedz
konkret za takie coś podziękuję to jest to nie przydatne a szukanie igły w stogu siana po coś jest to forum tylko w tym temacie jest 300 postów a w tej kategorii???
Odpowiedz
Ok. Ja nie mam dostępu do komputera więc piszę z telefonu. Skoro nie chcesz mojej pomocy, to spoko. Powodzenia.

Ps. Piszesz że jest 300 tematów a widzę że nie przeczytałeś kilku postów wyżej. Renderujesz uncompressed i się dziwisz że plik zajmuje 126GB... Co mam zrobić? Tłumaczyć Ci przez telefon, jaką jest rola kodeków?
Forum jest dla użytkowników zaawansowanych. Sorry.
Odpowiedz
oryginał ma 126 w tym poście 300 komentarzy skompresowałem przez jakąś opcje na internet 720p no nie wiem za dużo bo rzadko używam vegasa i tylko mi zależy na podstawowej wiedzy do wyciągania materiału z programu teraz renderuje w xvid 1280x720 i zastanawiam sie czy tak samo sie będzie działo
Odpowiedz