czy dzięki temu będzie szybszy rendering?
Witam!

Ostatnio na Chipie pojawiły się dwa ciekawe linki.

Czy Waszym zdaniem będzie to miało wpływ na szybszy rendering w aplikacjach takich tak jak Sony Vegas, czy raczej nie?

Link 1

Link 2

Pozdrawiam
Odpowiedz
Co ma wspólnego silnik do tworzenia gier z Vegasem?
Odpowiedz
(02-17-2015, 22:01)Pinto napisał(a):  Co ma wspólnego silnik do tworzenia gier z Vegasem?

A czy to Waszym zdaniem będzie miało wpływ na szybszy rendering w Vegasie: DirectX 12
Odpowiedz
Nie wiem. Zainstalowałem Windows 10 beta i jest szybszy od Windows 8. Nie wiadomo, czy do finalnej wersji nie będą dopchane jeszcze komponenty do sytemu i prędkość się wyrówna.
Należy podkreślić, że każdy nowy system Windows jest pod nowy laptop i komputer z nowymi sterownikami, przez co nie zakłada się, że musi działać na 5 letnim klamocie. I tak ja miałem problem zainstalowaniem sterowników pod Vistę, na razie nie chodzą i tym samym nie uruchomiłem internet przez stary modem Sagem.
Jeszcze jedna sprawa. Edytory Sony są oparty na Microsoft .NET. Windows 10 ma nowszą wersją więc tym samym musimy dograć stare oprogramowanie do sytemu, by edytor raczył chodzić. Nie jest oparty na DirectX.
Reklamowana technologia HEVC. Będziesz miał wspomaganie kodeków jak zmienisz komputer na nowe procesory płyty głównej, czy kart graficznych.
Odpowiedz