Przesuwak
Witam
Wie ktoś może jak ustawić tego crossfadera czy jak Wy tam mówicie żeby chodził płynnie a nie "wskakiwał" na takie klatki?
Mówię o tym przesuwaku który jest na timenerze. Kiedyś mi się udało tak zrobić aby płynnie chodził ale teraz wróciło to ;/ http://imageshack.com/a/img661/9948/tXak6e.png

mówię o tym zaznaczonym punkcie na zdjęciu. Dziękuję i pozdrawiam ;)
Odpowiedz
Już raz o tym pisałeś.
Dokładnie to samo.

Niestety oba posty są niezrozumiałe.
Odpowiedz
tak więc
Ten przesuwak którym poruszasz na timelinerze tam gdzie są klipy audio video wszelakie. To jak ja przesuwam go to on nie przesuwa się płynnie że jak chcę zaznaczyć dany moment to on mi przeskakuje. Tak jakby były wyznaczone odstępy a ja pamiętam że kiedyś coś poprzestawiałem że on płynnie chodził tam gdzie zaznaczyłem. Nawet jak go o milimetr przesunąłem a teraz nie mogę ponieważ on przeskakuje.
Odpowiedz
Możesz nagrać kawałek ekranu, jak to u Ciebie wygląda?
Chyba wiem, co przestawiłeś, ale chciałem być pewny.
Odpowiedz
myślałem właśnie nad tym ;) chwilka ;)
Odpowiedz
(02-15-2015, 23:20)mateuszszar napisał(a):  Możesz nagrać kawałek ekranu, jak to u Ciebie wygląda?
Chyba wiem, co przestawiłeś, ale chciałem być pewny.

prosze bardzo ;)

http://www2.zippyshare.com/v/ro4pFl82/file.html
Odpowiedz
Kursor przeskakuje co jedną klatkę. I prawidłowo, chociaż przy montażu audio może wkurzać ;)

[CTRL+Alt+F8] i po sprawie. Czyli wystarczy wyłączyć Quantize to frames.
W zakładce OPTIONS w programie pierwsza od góry funkcja.
Ps: w przyszłości możesz zamieścić film na YT a tu podpiąć link.... Ale tak też jest OK (tyle, że za jakiś czas link wygaśnie)
Odpowiedz
(02-16-2015, 0:05)mateuszszar napisał(a):  Kursor przeskakuje co jedną klatkę. I prawidłowo, chociaż przy montażu audio może wkurzać ;)

[CTRL+Alt+F8] i po sprawie. Czyli wystarczy wyłączyć Quantize to frames.
W zakładce OPTIONS w programie pierwsza od góry funkcja.

Ps: w przyszłości możesz zamieścić film na YT a tu podpiąć link.... Ale tak też jest OK (tyle, że za jakiś czas link wygaśnie)

Dziękuję bardzo ;) Wkurza wkurza ponieważ ja tylko audio tutaj edytuje :P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości