Nie mogę pobrać programu Sony Vegas, ponieważ...
Nie mogę pobrać programu Sony Vegas, wersja 8.0 - i nie tylko ta wersja, chyba.

Gdy otwieram instalkę, pokazuje się ten napis:
The version of vegas pro on your syster is newer than version being installed. Please uninstall the existing version before reinstalling.
[Obrazek: faile.jpg]
Wersja programu Sony Vegas Pro jest na Twoim systemie/komputerze nowsza niż ta, która jest zainstalowana. Proszę usuń istniejącą wersję.
Coś takiego to będzie na język polski, chyybaa...

Szukałem wszędzie...
...wszystko co związane z nazwą vegas, sony, etc.
Gdy znalazłem już te pliki to usunąłem je i opróżniłem kosz.

Używałem opcji "Wyszukaj pliki"... i proszę mi uwierzyć, że wszystko przeszukałem więc ja już nie wiem ocb.

Aaa... próbowałem różne sposoby... i z CCleanerem i z opcją RegDdit w zakładce Start >> Uruchom.

Proszę, pomóżcie mi.

Pozdrawiam,
Avithor
Odpowiedz
Erm, ale odinstalowałeś sam program? W Panelu Sterowania masz taką ikonkę Dodaj/Usuń Programy, ale chyba tym wiesz.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
mimo wszystko w rejestrze siedzi co mozna usunąc bo jest kilka programów do tego.
takie pytanie: uruchomiłes komputer ponownie? ;d czasem takie drobnostki mają znaczenie
Odpowiedz
sam kiedyś miałem ten problem ... najlepszym sposobem jest zrobienie formatu całego systemu xD a tak na poważnie usuń program z dysku > zresetuj komputer > wyczyść rejestr i usuń z niego wszystko co zawiera frazę sony vegas > zrób kolejny reset systemu > zainstaluj program > i kolejny reset systemu xD może trochę przegiąłem z tymi resetami wiem o tym co nie hehe xD ale u mnie pomogło powodzenia ...
Odpowiedz