pluginy z Sony Vegas Pro 11 w Sony Vegas Pro 13
Witam!

Chciałbym zainstalować dodatkowe pluginy z Sony Vegas Pro 11 w aplikacji Sony Vegas Pro 13.
Chodzi mi o to, że kupując oryginalnego Sony Vegas Pro 11 dostałem w pakiecie różne dodatkowe płatne przejścia (transitions) i video efekty, które w Sony Vegas Pro 13 zostały wyłączone  albo ich nie ma (tak mi się wydaje).

1) Czy taki plugin ze starszych wersji zadziała?
2) Czy trzeba go jakoś w specjalny sposób zainstalować
3) Czy używacie starszych pluginów/przejść/video effects ze starszych wersji Vegasa Pro na najwnoszym Vegasie?
3a) Jeśli nie używacie bo się nie da ich używać to uważam, że kupowanie jakichkolwiek pluginów do Vegasa jest bzdurą, bo każda kolejna wersja Vegasa będzie powodowała, że pluginy kiedyś kupione będą do wyrzucenia.
Odpowiedz
Wszystkie pluginy z VP11 powinny ruszyć w VP13. Mam te dwie wersje zainstalowane i nie widzę, żeby któryś z pluginów się nie objawił w jednej z wersji Vegasa.
Oba vegasy obsługują efekty w formacie OFX.
O jakich dodatkowych efektach piszesz? O NewBlue? Powinny działać. Zainstaluj najnowsze wersje Twoich pluginów i sprawdź (update'u w obrębie wersji są bezpłatne).
Odpowiedz
Faktycznie działa ten plugin. Chodziło mi o cartoon plugin (darmowy plugin). Natomiast kiedyś miałem taki efekt earthquake, ale niestety albo mi nie działa coś podczas instalacji NewBlue albo instaluje nie to co trzeba albo to ten plugin jest wyłączony.
Odpowiedz
https://www.newbluefx.com/stylizers-3-ultimate

wg nowych paczek, eathquake jest w paczce ultimate...
Wcześniej były sprzedawane osobno - dlatego też powinieneś mieć instalkę do tego jednego pluginu (wcześniej motion effects)

Musisz sprawdzić co masz, zainstalować z kluczem, który dostałeś, i update'ować.
Odpowiedz
(02-04-2015, 20:13)mateuszszar napisał(a):  https://www.newbluefx.com/stylizers-3-ultimate

wg nowych paczek, eathquake jest w paczce ultimate...
Wcześniej były sprzedawane osobno - dlatego też powinieneś mieć instalkę do tego jednego pluginu (wcześniej motion effects)

Musisz sprawdzić co masz, zainstalować z kluczem, który dostałeś, i update'ować.

Z tego co kojarze to miałem ją w wersji freeware i ściągałem z ich strony, może teraz coś się zmieniło i tak jak piszesz jest płatne. Przeszukałem wszystkie swoje instalki i nie mam nigdzie instalki do newBlue ultimate. No nic to sobie odpuszcze, bo nie chce wydawać kasy na razie na pluginy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości