Jaki format?
Witam.
Mam pytanie.Jaki najlepiej format muzyki dodać do mojego projektu aby potem nie zapisywało mi się długo?Mam 1 minutowy film a zapisuje mi się już huhuhu i końca nie widać.Może coś źle robię?Oto SS
[Obrazek: beztytuucp.png]
A jesteś pewien, że chodzi o muzykę a nie np. o kompresję video? Sprawdź czy się renderuje bez muzyki.
[Obrazek: i15.jpg]
Teraz sprawdziłem i bez muzyki też się tak długo zapisuje...więc o co chodzi?Może to tak ma być?
Może chodzić o wiele rzeczy. Może jakiś efekt/plugin na początku się przywiesza, może pliki źródłowe (video) powodują problem a może kompresja wmv? Spróbuj najpierw wyrenderować nieskompresowany AVI, jeśli nadal jest problem, spróbuj usunąć efekty itp. generalnie metoda eliminacji krok po kroku rzeczy, które mogą powodować problem aż do jego ustąpienia.
[Obrazek: i15.jpg]
Kurde już wszystko patrzyłem...Najlepsze to jest to, że nie zastosowałem w fimie żadnych przejśc itp.
Jest w nim 8 SS i 2 filmy...
Zapisz projekt, usuń te dwa filmy i sprawdź czy znowu masz to samo albo zrób tak ze zdjęciami.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Już jest OK.
Znalazłem w czym tkwił problem.Dzięki!