Filmik Promocyjny - portal dla filmowców
Stworzyłem film promocyjny dla portalu Vimazing, na którym można oglądać inspirujące prace innych profesjonalnych filmowców z całego świata. Co myślicie?

Odpowiedz
Pod względem technicznym filmik przyjemnie się ogląda i słucha. Dobry lektor. Nie wiem ile jest w nim Waszego udziału (w sensie co oprócz animacji z interfejsem jest Waszego autorstwa a co niekoniecznie), to jednak przyjmuję, że postąpiliście zgodnie z obowiązującymi zasadami i warunkami licencji wplatając cudze filmy do reklamy.
Co do sensu istnienia tej "nakładki na Vimeo" - jedynym ciekawym atutem, który został zaprezentowany w reklamie jest dokategoryzowanie zwłaszcza pod względem użytego sprzętu operatorskiego (chociaż mówi się, że tylko amatorzy martwią się i mówią o sprzęcie ;) ). Niczego innego nie zauważyłem - nie ma jakichś konkretnych zachęt dla których twórcy filmowi chcieliby właśnie tutaj się zapisywać. Abyś osiągnął sukces, myślę, że musisz dotrzeć do twórców bezpośrednio czy to przez rozwieszenie ogłoszeń na filmowych uczelniach czy zorganizowanie festiwalu którego wstępnym wymogiem będą parametry jakich oczekujesz w tym serwisie... ekhm portalu ;) .

Powodzenia życzę :)
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz