Pytanie od amatora...
Witam, pracując sobię w to Poniedziałkowe popołudnie w Sony Vegasie nagle coś się zamachnąłem, i coś takiego mi się zrobiło, jak to usunąć tak, by było jak wczesniej?

[Obrazek: bjTim.jpg]
Odpowiedz
(12-22-2014, 1:07)Kruchy napisał(a):  Witam, pracując sobię w to Poniedziałkowe popołudnie w Sony Vegasie nagle coś się zamachnąłem, i coś takiego mi się zrobiło, jak to usunąć tak, by było jak wczesniej?

[Obrazek: bjTim.jpg]

albo CTRL+Z - do momentu aż zniknie albo kliknij dwa razy na tym miejscu, powinno zniknąć.
Odpowiedz
@Kruchy: Włączyłeś tryb rozszerzony osi czasu.
Klikasz prawym przyciskiem na track (na liście tracków) -> odznaczasz "expand track layers"

@dnarec: Dostałeś ostrzeżenie i dalej mylnie "pomagasz". Przechodzisz do kolejki. Od teraz będziesz moderowany.
Dla Twojej informacji - CTRL+z nie przywróci normalnego trybu. I nie, nie jest to "expanded edit mode" - zwróć uwagę na okno podglądu -> jest pojedyncze, a nie podwójne.
[Obrazek: ft_expandededit.jpg]
Instrukcja się kłania!

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(12-22-2014, 1:32)mateuszszar napisał(a):  @Kruchy: Włączyłeś tryb rozszerzony osi czasu.
Klikasz prawym przyciskiem na track (na liście tracków) -> odznaczasz "expand track layers"

@dnarec: Dostałeś ostrzeżenie i dalej mylnie "pomagasz". Przechodzisz do kolejki. Od teraz będziesz moderowany.
Dla Twojej informacji - CTRL+z nie przywróci normalnego trybu. I nie, nie jest to "expanded edit mode" - zwróć uwagę na okno podglądu -> jest pojedyncze, a nie podwójne.
[Obrazek: ft_expandededit.jpg]
Instrukcja się kłania!
Dziekuje za pomoc! Za maksymalnie 2 godziny napisze wątek z nowym pytaniem, ale juz troche gorszym gdyż jak to zobaczyłem to się załamałem... Miłego dnia życzę i wesołych dla rodziny!
Odpowiedz