Prezentacja roweru szosowego - film własny
Witam, chciałbym przedstawić swój film prezentujący wygląd odrestaurowanego roweru szosowego. 
Został nagrany kamerą GoPro 3 silver w rozdzielczości 1280x720 60fps. 
Czy nie jest zbyt długi, jak na tego typu produkcję? 

Niestety obraz trochę trzęsie. Z racji tego faktu postanowiłem poszukać jakiegoś stedicama w rozsądnej cenie, dlatego uderzam (tak dodatkowo) do Was z prośbą o polecenie jakiegoś sprzętu wartego uwagi waszym zdaniem. 
Pozdrawiam. :D 
Odpowiedz
Witam
Nie wiem co ta produkcja ma wyrażać. Obraz mojego miasta, czy moje hobby. Reklama też to nie jest.
Kawałek jak kawałek, ale dla mnie film jest nieostry w 0:32s dla 720p60. Nie ustawiłeś za małego bitrate?
W którym momencie obraz trzęsie? Nie ma tutaj jakiś dynamicznych akrobacji.
Odpowiedz
(12-06-2014, 0:29)Jamaika napisał(a):  Witam
Nie wiem co ta produkcja ma wyrażać. Obraz mojego miasta, czy moje hobby. Reklama też to nie jest.
Kawałek jak kawałek, ale dla mnie film jest nie ostry w 0:32s dla 720p60. Nie ustawiłeś za małego bitrate?
W którym momencie obraz trzęsie? Nie ma tutaj jakiś dynamicznych akrobacji.

No generalnie to miał być filmik pokazujący rower. 
Co do bitrate, to faktycznie, mogłem ustawić zbyt mały, ale dopiero eksperymentuje. 
Dzięki za opinię. 
Odpowiedz
Sorry, ale mnie się nic w tym klipie nie podoba :D

- intro bardzo brzydkie
- napisy na ekranie brzydko rozmieszczone
- muzyka strasznie denerwująca
- kolorystyka bardzo brzydka
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(12-07-2014, 23:29)Bunch napisał(a):  Sorry, ale mnie się nic w tym klipie nie podoba :D

- intro bardzo brzydkie
- napisy na ekranie brzydko rozmieszczone
- muzyka strasznie denerwująca
- kolorystyka bardzo brzydka

- zdjęcia suabe
- montaż jeszcze gorszy..
Odpowiedz
Zamiast krytyki moglibyście koledze podpowiedzieć co i jak poprawić i na co zwrócić uwagę przy następnych produkcjach.
Odpowiedz
- takie intro dostałem do wklejenia
- co to znaczy 'brzydko' rozmieszczone napisy, rozumiem, że mogą być np. chaotycznie rozmieszczone, ale brzydko?
- co do muzyki to kwestia gustu ;d
- miał być klimat industrialny, jeśli nie wyszło.. szkoda
Piotr ma rację, krytykować przychodzi łatwo, ale udzielić choćby jednej małej wskazówki 'od profesorów' już trudniej

Pozdrawiam.
Odpowiedz
(12-14-2014, 22:00)klej napisał(a):  Piotr ma rację, krytykować przychodzi łatwo, ale udzielić choćby jednej małej wskazówki 'od profesorów' już trudniej

A Pan Piotr to chyba subkonto Pana Kleja xdd.. (y)

Co do wskazówek nie uważam się za specjalistę ale są pewne elementarne aspekty nagrywania czegokolwiek.. 
Po1, nie nagrywa się z ręki.. wystarczyłby jakiś kij albo zwykły statyw.. popatrz jak wszystkie ujęcia ohydnie się trzęsą.. 
Po2 już w pierwszych sekundach widzę klatki w slowmo xdd.. to nie black edition gdzie jest 120fpsów..;p 
a Po3... trening czyni mistrza.. także ćwicz dalej.. ja np nie wstawiam już swoich gniotów na to forum bo boję się efixa ^^..  
Odpowiedz
No niestety ale słabe wideo, nie przekonuje mnie wcale. Widać że nie jesteś zdecydowany co chcesz kręcić i kręcisz kręcisz - wszystko... jakby tak każdy kręcił wszystko to w krótkim czasie nie byłoby co kręcić... skup się na konkretach, przekaż je, wykorzystaj wyobraźnie.
Pozdro
Odpowiedz
Robiąc film o rowerze można też kręcić inne rzeczy, wstawić kadr zachodzącego słońca - cokolwiek innego. Byle tylko to ładnie zmontować.

Cytat:Po1, nie nagrywa się z ręki.. wystarczyłby jakiś kij albo zwykły statyw.. popatrz jak wszystkie ujęcia ohydnie się trzęsą
Można filmować z ręki. A to, że youtuberzy potrafią stabilniej trzymać włąsnoręcznie lustrzankę niż kamerzysta z rigiem czy stabilizatorem obrazu wraz z kamizelką na planie serialu "Wataha" to już inna kwestia.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz