intro
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-J7tIBbxE30&feature=player_embedded[/youtube]

Chodzi mi o to pierwsze intro do 0:06. Da rade w vegasie zrobić coś podobnego ? Jak tak to jak?
Odpowiedz
Niestety nie, chociaż, gdybyś miał wolny miesiąc 24h/dzień to może być zrobił coś w 30& podobnego ^^
Odpowiedz
A da rade może obrócić klip video jak tu że nie jest normalnie tylko tak pod kontem ... próbowałem w pan cropie ale nie znalazłem takiej opcji
Odpowiedz
Da się za pomocą pluginów. Kiedyś mi się udąło zrobić spadające zdjęcie na podłogę. ;)
Odpowiedz
Pamiętasz jakich?
Zna ktoś jakąś nazwe podobna do tego efektu ... zeby tak w kratke film byl
Odpowiedz
Ojj da się, daaa. Kiedyś czytałem na jakiejś stronie takie coś:
Cytat:Oglądaj dokładnie filmy z efektami. Czasem to, co próbujesz zrobić w jednym długim ujęciu, w oryginalnym filmie jest rozbite na kilka ujęć.
No więc tak - oglądam, oglądam i:
1. Kilka zdjęć jako jedno, każde zdjęcie wcześniej oddalone, na samym końcu poskładane razem, pochylone i zapisane z przezroczystością.
2. Za pomocą TrackMotion 3D przesuwany z prawej do lewej
3. Jakieś przejście, które zamienia wcześniej utworzony obraz w logo, tak samo obrócone.
Ot cała filozofia.
Odpowiedz
Zapomniałeś wspomnieć o czasie wykonania ^^
Odpowiedz
jakieś dwie godziny, i powinno być :)
Odpowiedz
Eh, no jeżeli jesteś TurboDymo Manem, no to może, może ;) Ale tak na serio to mi się nie wydaje, że to intro można zrobić w 2h, ale przynajmniej 3 dni używając AAE, a już nie wspomne o SV.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości