Render do Sony AVC/MVC
Panowie i Panie renderuje dany materiał do w/w formatu w mp4 po zaznaczeniu aby dźwiek tez sie renderował,nie ma dźwieku na efekcie końcowym.Pomocy 
Odpowiedz
aby odpisać sensownie potrzebujemy więcej danych. Jak to napisane w regulaminie (wersja programu - build; pliki wejściowe, dokładne ustawienie projektu oraz renderingu).
Odpowiedz
SV11,wejsciowy 1920x1080 24p,,wyjsciowy Sony AVC/MVC mp4,ustaw.projektu 1920x1800 none progresive
Odpowiedz
http://sonyvegas.info/thread-7420.html
kosz, czy poprawisz post?

Ps. Widząc Twoje podejście do forum i regulaminu, przypuszczam, że problemem jest złe ustawienia renderingu. Więcej szczegółów, jak uzupełnisz w końcu brakujące dane.
Odpowiedz
Drogi mateuszszar.Czy uważasz że wszyscy newbies sa poczatkowymi userami????Otóz nie.Pracuje 10 lat wna Vegasie i co nieco wiem.Ale do rzeczy:Chce wypluc materiał do mp4 dla Vimeo.Zgodnie z ustawieniami na stronie vimeo a raczej filmu który krok po kroku instruuje w jaki sposób wypluc material na SV11.NIE MA DŹWIĘKU!!!Może ktoś spotkał sie z powyzszymi problemami skoro zaznaczona jest opcja Include audio i pomimo tego dxwiek nie jest zrenderowany.Przy wyborze opcji np.Mainconcept do mp4 jest OK.
Odpowiedz
Nie. Nie uważam tak. Ale nie ma wyjątków dla starszych. I nie ma do rzeczy ile pracujesz na vegasie.
Co mam Ci odpowiedzieć jak nawet nie widzę jak i co masz ustaiwone. Tak bardzo boisz się zdradzić swój zrzut ekranu? To wyedytuj w programie graficznym zamazując kompromitujące fragmenty. Dzięki Twojej upartości dyskutujemy zamiast szukać problemu. A szukać się nie da bez takich informacji np. jak wersja vegasa (build) - bo w niektórych były poważne błędy. Bez dokładnego info o renderze (jaką mam pewność że ustawione jak piszesz)?

Jakbym Ci nie chciał pomóc to zwyczajnie wywaliłbym temat do kosza (jak nakazuje regulamin), a mimo to ciągnę od Ciebie informacje jak nauczycielka od ucznia któremu nie zależy na zaliczeniu. Przynajmniej tak to wygląda.

Popraw więc pierwszy post a ja zrobię porządek jak będę przy komputerze (teraz piszę z tel).
Odpowiedz
OK.Masz racje .Nie ma co sie drzeć.Napisałem ze wersja to SV 11.Materiał mam z 5DmkII czyli 1920x1080 24p.Ustawienia projektu jak w załączniku oraz ustawienie pod render tez w zał.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(10-20-2014, 17:53)wibra napisał(a):  OK.Masz racje .Nie ma co sie drzeć.Napisałem ze wersja to SV 11.Materiał mam z 5DmkII czyli 1920x1080 24p.Ustawienia projektu jak w załączniku oraz ustawienie pod render tez w zał.

A tak z ciekawości wrzuć jeszcze dane z mediainfo pliku wyrenderowanego
Odpowiedz
Nie wiem czy oto Ci chodziło.

Odpowiedz
A w zakładce video czegoś nie "pogrzebałeś". U mnie nie ma żadnego problemu z zapisem razem z audio, jednak dane z video trochę się różnią od twoich ( pomijam długość klatkarz itp)

Odpowiedz