@Total Offtop - Coś w stylu makro?
Witam. Mam takie pytanie. Czy ktoś może spotkał się z programem, który umożliwa za przyciśnięciem 1 przycisku wywołać kilkanaście kliknięc innego przycisku? Chodzi o to, że naprzykład nacisnę Scroll'a a po naciśnięciu Windows wykryje, że zostaje naciśnięte 100x klawisz "A".
Jeżeli pomogłem - DAJ RUPUTA ;}

[Obrazek: fma.jpg]
Odpowiedz
Kiedyś bawiłem się programami do automatyzacji działań na PC, może coś takiego Ci pomoże.
Odpowiedz
Właśnie chodzi o to, że one działają dopiero wtedy, gdy naciśnie się przycisk w oknie programu. Po za tym nie wyłapują Scrolla.
Odpowiedz
nie wiem jak XP, ale winda 2000 łapała scroll'a. wiec można na niego ustawić okno programu(domyślnie program otwarty, ale w nieaktywnym oknie, scroll by aktywował) a potem już jakimś innym klawiszem uruchamiać swoją kombinację.
działało to do takich gier jak dbz, tekken i tym podobych gdzie jeden klawisz uruchamiał potem całe kombosy ;p
Odpowiedz
A możecie podać jakiś najlepszy przykład tego programu? Bo w internecie jest ich setki i trudno je wszystkie przetestować.
Odpowiedz
Hmm, może Ciebie to zainteresuje. Jak miałem trochę mniej lat i grałem w jakieś gry przez neta to sobie pisałem boty w programie SCAR Divi 3.22. Z tego co pamiętam był on oparty o pascala..., ale ręki sobie uciąć nie dam. W każdym bądź razie jak się trochę w nim pobawisz to nie powinno być problemów z napisaniem jakiegoś bardziej skomplikowanego skryptu.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Ok, dzięki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości