Przejścia do prezentacji
Witam. W ciągu tygodnia musze zrobić prezentacje mam juz wszystko ładnie zrobione , ale potrzebuje pomocy z jednym.
Jak mam momenty jak leci Napis w tle obrazka i tak 3 razy to jakie przejsca najlepiej uzyc zeby wygladało to bardziej profesjonalnie?
Wszystko mam ladnie oprocz wlasnie tych przejsc. Pomóżcie :P
Odpowiedz
Prezentacja - użyj PowerPointa lub Prezi. Będzie wyglądało profesjonalnie.

W filmie generalnie masz dwa rodzaje przejść: ostre i miękkie (przenikanie).
Odpowiedz
cieszę się :) Mi chodzi tylko o sony vegasa i koniec. Jak zrobić fajne przejścia pomiędzy obrazkami?
Odpowiedz
Mateusz, oprócz przejść jakie wymieniłeś, trzeba jeszcze dodać "wymyślne" lub "efekciarskie".

(10-12-2014, 0:33)krzychu11000 napisał(a):  cieszę się :) Mi chodzi tylko o sony vegasa i koniec. Jak zrobić fajne przejścia pomiędzy obrazkami?

W zakładce o nazwie "transitions" znajdują się przejścia do wyboru, wybierz sobie jedno z nich. Takie, które uważasz za fajne.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Bartku. Te o których piszesz zwykle siedzą w kategorii - 'wieś'.
Odpowiedz
(10-12-2014, 10:19)Bunch napisał(a):  Mateusz, oprócz przejść jakie wymieniłeś, trzeba jeszcze dodać "wymyślne" lub "efekciarskie".

(10-12-2014, 0:33)krzychu11000 napisał(a):  cieszę się :) Mi chodzi tylko o sony vegasa i koniec. Jak zrobić fajne przejścia pomiędzy obrazkami?

W zakładce o nazwie "transitions" znajdują się przejścia do wyboru, wybierz sobie jedno z nich. Takie, które uważasz za fajne.

Właśnie to wygląda słabo przestań. Chodzi mi o nalożenie np kilku efektów zeby cos ładnego wyszło :P
Odpowiedz