Film przycina w wybranych fragmentach
Czesc!
Zlozylem do kupy swoj pierwszy filmik, ale jest problem. Niektore segmenty filmu przycinaja. Probowalem usunac je i wyciac jeszcze raz z pliku zrodlowego ale caly czas to samo, reszta - 90% dziala plynnie. Pliki sa z tej samej kamery, nagrywane na tych samych ustawieniach i na tej samej karcie.
Ktos orientuje sie w tym moze tkwic problem?
Uzywam Sony Vegas 7.
Odpowiedz
Przycina tylko na podglądzie czy po renderze też?

Ps. Starszej wersji vegasa nie było?
Odpowiedz
Najstarszą polecam. Vegas 1. Instalka zajmuje 7.2MB. Szybko się pobiera ;)
Odpowiedz
Przycina na pogladzie i na renderze. Wersja stara ale raczej nie w tym tkwi problem...
Odpowiedz
jaki kodek jest użyty w tych plikach? h264 (AVC)? To wymaga mocnej maszyny do płynnego obrabiania.
Odpowiedz
Sam już nie pamiętam od której wersji Vegasa zacząłem poznawanie tego programu. Ktoś stąd pamięta?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Ja nie pamiętam od której zacząłeś... Ale wiem, że sam startowałem od piątki albo od czwórki.
Był na płycie w gazecie muzycznej dla dźwiękowców (muzyk?).
Odpowiedz
Ja chyba od Vegas 6? Ale nie pamiętam...
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(10-06-2014, 22:17)mateuszszar napisał(a):  jaki kodek jest użyty w tych plikach? h264 (AVC)? To wymaga mocnej maszyny do płynnego obrabiania.

Generalnie to od poczatku wygladalo tak, ze nagralem kilka filmow gopro (MP4). Nastepnie te filmy za pomoca programu od gopro pocialem, zmniejszylem do 1920x1080 i wyeksportowalem do AVI. Pozniej te AVI poskladalem w Vegas i renderowalem do WMV. W kazdym badz razie, te wybrane filmiki tną już odrazu po imporcie do Vegas, natomiast jak otworze je np. w Allplayerze to chodza plynnie. Po renderowaniu w gotowym filmie nadal tną te fragmenty, ktore ciely wczesniej, reszta chodzi płynnie.
Odpowiedz
(10-07-2014, 4:38)Bunch napisał(a):  Ja chyba od Vegas 6? Ale nie pamiętam...
Ja pamiętam że kiedyś w degustatorze mówiłeś coś o 7.

(10-07-2014, 8:43)marko napisał(a):  W kazdym badz razie, te wybrane filmiki tną już odrazu po imporcie do Vegas, natomiast jak otworze je np. w Allplayerze to chodza plynnie. Po renderowaniu w gotowym filmie nadal tną te fragmenty, ktore ciely wczesniej, reszta chodzi płynnie.

Na 100% tną te same co na podglądzie?
Odpowiedz