klip,hanysy,paskudne ziarno i stabilizacja obrazu na poziomie.
Siemanko,mamy w sieci nowy teledysk. Myśle że tutaj na forum utwór znajdzie mało zrozumienia... ale nic tam,wklejam bo lubię:)
No i wiem wiem widać na obrazie paskudne ziarno :( ale to wina nie tylko mojego braku koncentracji,lecz także ciemnego szkła i słabego światła.

https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
szumy zawsze można usunąć (NeatVideo) - tylko na Twoim sprzęcie trochę to potrwa... ale na noc można zapuścić i będzie o niebo lepiej.
Gorsze od ziarna jest to, że twarze wyszły czerwone (za mało światła). Można próbować wyciągnąć w postprodukcji, ale wiadomo, że to tylko powiększy ziarno i artefakty.

To tyle uwag, żeby nie było, że zawsze same pochwały ;)

Super te maskowania na początku (logo).
Odpowiedz
(09-25-2014, 16:54)mateuszszar napisał(a):  szumy zawsze można usunąć (NeatVideo) - tylko na Twoim sprzęcie trochę to potrwa... ale na noc można zapuścić i będzie o niebo lepiej.
Gorsze od ziarna jest to, że twarze wyszły czerwone (za mało światła). Można próbować wyciągnąć w postprodukcji, ale wiadomo, że to tylko powiększy ziarno i artefakty.

To tyle uwag, żeby nie było, że zawsze same pochwały ;)

Super te maskowania na początku (logo).

Czytałem o tym NeatVideo,nawet pobrałem triala ale efekt nie był super zadowalający,no i na obecny moment nie miałem 100 dolców na zakup pełnej wersji,bo trial straszył paskudnym znaczkiem firmowym na środku ekranu.
No nic... zbieram na jakiś pełnoklatkowy aparat,to załatwi po części problemy ze słabym światłem,wtedy podobno nawet iso 1600 nie jest takie straszne.
Canon eos 600d
Nikon d7200 

Odpowiedz
Na mark3 nawet 2500 iso daje rady...
Odpowiedz
flycam juz chyba uzyty? ;)
Odpowiedz
Guli,o jakim flycam ty mówisz? Przecież to wszystko z ręki jest nagrane :)

Mateuszszar jak już jesteśmy przy temacie neatvideo,to powiedz czy jest jakaś duża różnica pomiędzy wersją home a wersją pro? Bo cenowo to wygląda tak że pro jest dwa razy droższe.
Canon eos 600d
Nikon d7200 

Odpowiedz
Może to trochę chamskie, ale da się obejść znaczek w demo NeatVideo. Przybliżamy w pan/crop tak, żeby go nie było, a potem w track media, oddalamy do oryginalnego rozmiaru. Co prawda często z niego nie korzystam, więc myślę, że jak raz na ruski rok trochę go obejdę, nic się nie stanie :)
Mimo to w przyszłości chciałbym go kupić, ale na chwilę obecną fundusze idą na inne, ważniejsze rzeczy. Tak się trochę usprawiedliwiając.
Odpowiedz
Beente - wersja home nie obsługuje hd.

DonMateo - w ten sposób tracisz sporo na jakości (track media rozciąga to co pan/crop wypuszcza, czyli nie masz szans na pełną rozdzielczość.
Odpowiedz
testowałeś ostatnio jakiś flycam myślałem, że kilka ujęć z niego;)
Odpowiedz
Nie podobały mi się kolory "jak z komórki", ale bardzo podobało mi się zakończenie kiedy schodzą się dwa obrazy. Fajnie to wyszło.
Czemu ocenzurowałeś część napisów na ścianach?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości