Wygląd forum
A cóż to? Nowy wygląd forum? Gdzie można o nim pomówić? Brak działu. Może więc tutaj.

Ja mam pytanie. Czy poza zmianem wyglądu, nowe forum dostało jakieś funkcjonalności? Czy zmiana to tylko sam wygląd.
Swoją drogą, jak dla mnie, zły. Wolałęm stary.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Wygląd chyba całkowicie zniknął, a to jest chyba standardowy z systemu, na którym stoi forum. Nawet banner zniknął. A wszystko się stało po lini komunikatów z błędami przy dodawaniu posta. Myślałem, że tylko u mnie się popsuło.
Odpowiedz
mam nadzieje, że zostanie nowa skóra. bardzo dobra.
Odpowiedz
Tak. Chwilowo brak grafikij sonyvegas więc mamy domyślną grafikę...
Tapatalk też nie do konca wczytuje forum.
Czekamy cierpliwie aż zostanie naprawione.
Odpowiedz
Jest nowa wersja skryptu - Tomislater walczy z problemem, część wtyczek okazała się niekompatybilna itd. Słowem - musimy czekać, a wyglad jest na ostatnim miejscu.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Hej, udało mi się to jakoś opanować, ale jeszcze walczę. Na część rzeczy będziemy musieli poczekać, głównie aktualizację wtyczek ponieważ nie ma jeszcze najnowszych.

Forum przeszło z wersji 1.6.x do najnowszej 1.8. Przez długi czas nie będzie jakiś drastycznych zmian. Raczej poprawki do zgłaszanych przez ludzi bugów.

Nowy wygląd jest dlatego, że stary szablon nie współpracuje z nową wersją forum.
Update: zrobiłem mały porządek ze stylami, teraz powinno być lepiej. Jak coś zauważycie, że nie działa lub też działa niepoprawnie to możecie dać tutaj znać. Sam wszystkiego nie jestem w stanie wyłapać.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
tapatalk nie działa...
Odpowiedz
Tak :/ I kilka innych pluginów, niestety musimy poczekać na nowe wersje, które będą wspierać myBB 1.8. Sprawdzam na bieżąco czy wychodzą poprawki. Jak tylko wyjdą w ten sam dzień postaram się je dodać na forum. Musimy poczekać.

Update: wrzuciłem nową wersję taptalk. Powinno już działać.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Działa już to forum na Tapatalku? Bo jeśli ma nie działać to w sumie aktualizacja była zbędna. Bo tylko ograniczyła dostępność tego forum.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Tapatalk już działa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości