Problem ze znikaniem ujęć.
Witam.Bardzo denerwująca sytuacja znalazłem w internecie tylko część odpowiedzi na ten temat. W końcu postanowiłem napisać na forum .Do rzeczy.Obrabiam film dokładnie bardzo dużo ujęć i dzieje się tak że po prostu niektóre znikają w ich miejsce jest czarny obraz jak się odtwarza.W internecie znalazłem podpowiedz żeby zmienić nawet dodanego pliku zrobiłem tak działało do czasu. Któregoś razu wyskoczył błąd Sony się wyłączył i zapytał o położenie z osobna każdego pliku.Było to nie do znalezienia bo nazwę zmieniałem od tak "asdfasdfaf" Więc projekt który robiłem 2 tygodnie strzelił szlag.Teraz moje pytanie jest jakiś sposób na te "znikające" urywki filmów?
Odpowiedz
A czemu zmianiałeś nazwę plików w trakcie montowania? Nie rozumiem po co?
Ale skoro program chce abyś je od nowa wczytał to możesz je przecież na nowo podmienić w programie. Odszukać po swojej, wiedzieć która nazwa to które ujęcie - podpinasz poprawnie 1 raz i na całej osi czasu ten plik już zostanie automatycznie podmieniony.

Druga sprawa to to, że się domyślam o co chodzi bo napisałeś to wszystko jak z telefonu na kolanie i nie wiem o co chodzi.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości