film-podziekowanie
Witam,
przepraszam że piszę to tutaj ale na inne działy nie mogłem wejść.
Za parę dni ślubuje i nie mieliśmy pomysłu co wręczyć rodzicom podczas podziękowań. Znaleźliśmy ciekawy pomysł na youtubie oprócz tradycyjnych kwiatów chcemy wyświetlić film z podziękowaniem. Zrobienie takiego filmu kosztuje od 600zl więc postanowiłem sam się pobawić w reżysera :). Wszystkie klipy były kręcone amatorskim sprzętem (komórka sony ericsson xperia która chyba kreci filmy w HD). Oto mój twór który jest tylko próbka jeszcze muszę trochę nad nim popracować.
<http://www.speedyshare.com/3mKTz/wesele3.mpg>
Jest to mój pierwszy film nie miałem nigdy styczności z vegasem film ten zrobiłem w Movie Studio Platinium 12.
Mam pytanie czy idzie jeszcze jakoś poprawić jakość tego filmu (w jakiej opcji renderować) bo na komórce klipy wyglądają lepiej niż na pc i czy idzie jakoś poprowić te napisy na kartach które czasami są średnio widoczne (za duże słoneczko było) i trzeba się przypatrzeć i czy można zrobić stop klatki chodzi mi o to że czasami kartki w moim mniemaniu za krótko trzymamy na widoku i chciałbym zrobić taka sekundowa stop klatkę video ale żeby muzyka dalej leciała.

Z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam
Odpowiedz
Nie mogłeś wejść, bo nie zapoznałeś się za zasadami tu panującymi, dział jest dobry.
Film mi trudno ocenić, nie będę przez godzinę ściagał filmiku z gównianego płatnego serwisu. 
Na wszystkie Twoje pytania odpowiedzi brzmią "tak" lub "prawdopodobnie tak". Ale to o co pytasz, to jest trochę elementarz programu i na większość pytań powinieneś znać odpowiedź, jeśli przerobiłeś samouczki.
Z rendereowaniem natomiast nie jest tak prosto, bo kolejny raz postąpiłeś wbrew regułą nie podając jakichkolwiek parametrów ani filmu, ani projektu, ani nawet oczekiwań w stosunku do renderu. Chcesz to dać na pendrivie? Jako DVD? Wrzucić na YT?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości