Teledysk

https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
Początek i końcówka zwalona dźwiękowo (przester po całości). Myślałem, że mi głowa strzeli jak włączyłem klip i usłyszałem dupnięcie.
Postaraj się trzymać margines, żeby wskaźnik wysterowania nie przekraczał czerwonego pola ;)

Poza tym, jak zwykle widać ogrom pracy.
Mimo, że to zupełnie nie mój gatunek muzyczny, to z przyjemnością oglądnąłem. Bardzo dobry poziom klipu. Bardzo dobry montaż. Tekst też wysoko ponad normę.

Tak sobie myślę, że mógłbyś zrobić 'making off' - a w zasadzie pokazać, jak powstaje taka produkcja na poszczególnych etapach (szczególnie montażowych)... żeby co poniektórzy zobaczyli, że vegas to nie tylko do filmików z gierek, albo: wrzucił nagranie z komórki -> poprzycinał -> wyrenderował -> i już jest na YT... z błędami itd.
Niestety robiąc coś takiego musiałbyś zdradzić kilka tajników swojej pracy (a to nie do końca dobrze ;)
Odpowiedz
Jak zwykle Bentee stawiasz mnie w kłopotliwej sytuacji. Z jednej strony nienawidzę hiphopu i całej tej substancji z drugiej - jak zwykle Twoja praca jest świetna. Jedne co mi trochę przeszkadzał to bas w audio, dla mnie za bardzo "burczało".
Największe zaskoczenie - że tego kolesia naprawdę zakopaliście :)
Brawo i proszę o jeszcze!

PS I napisy... ;)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
O, Bente. Widzę, że się uporałeś już z tym napisem i fioletowym odcieniem.
Widzę też postęp, ujęcia z drona, wynajęta fura itd.
Odpowiedz
mało tych nietypowych "efektow" jak na Ciebie ;)
Odpowiedz
Podoba mi się. Nigdy nie byłem zwolennikiem przerostu formy nad treścią, dlatego ten teledysk uważam za najlepszy w twoim dorobku.:)
Odpowiedz
Panowie dzięki za aktywność w moim temacie,oraz opinie i porady.
Cytat:Początek i końcówka zwalona dźwiękowo (przester po całości). Myślałem, że mi głowa strzeli jak włączyłem klip i usłyszałem dupnięcie.
Postaraj się trzymać margines, żeby wskaźnik wysterowania nie przekraczał czerwonego pola ;)
Rozumiem ze chodzi o dzwięki w czasie początkowej oraz końcowej animacji. Możliwe bardzo że tam są przestery ,bo przyznam się szczerze że nawet nigdy nie zwracałem uwagi na wskaznik wysterowania.Teraz się to na pewno zmieni i zacznę brać to pod uwagę.
Cytat:Tak sobie myślę, że mógłbyś zrobić 'making off' - a w zasadzie pokazać, jak powstaje taka produkcja na poszczególnych etapach (szczególnie montażowych)... żeby co poniektórzy zobaczyli, że vegas to nie tylko do filmików z gierek, albo: wrzucił nagranie z komórki -> poprzycinał -> wyrenderował -> i już jest na YT... z błędami itd.
Niestety robiąc coś takiego musiałbyś zdradzić kilka tajników swojej pracy (a to nie do końca dobrze ;)
Kiedyś jak będzie więcej czasu to postaram się zrobić taki film pokazujący proces montażu teledysku.
Cytat:O, Bente. Widzę, że się uporałeś już z tym napisem i fioletowym odcieniem.
Widzę też postęp, ujęcia z drona, wynajęta fura itd.
Bunch dzięki za miłe słowo.Co do fury to nie jest wynajęta,to samochód dobrego zioma z ekipy heh nie żebym szpanował ale wozimy się tym dość często po dzielni:)
Cytat:mało tych nietypowych "efektow" jak na Ciebie ;)
Wiele osób mi gadało że fajne te wasze klipy ale wszystkie w tym samym stylu...
no to zrobiliśmy obrazek w innym stylu i wyszło tak :0
https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
Jak dla mnie super jak i chs :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości