Efekt z filmu
Witam, czy da sie coś takiego zrobić w SV? Chodzi oto, żeby nasze video odbijało się na dole, z prawej i lewej jak odbicie lustrzane z tych 3 stron, tak jak w tym filmie (np 0:52 tu dobrze widac)

wiem ze w aae jest specialny efekt do tego, a czy w vegasie idzie to zrobic?

to znaczy jak zrobic odbicie lustrzane to wiem, tylko jak zrobic zeby pod naszym filmem był film z odbiciem lustrzanym (tak samo z 2 boków i na rogach połódniowo wchodnich/zachodnich) i zeby dalo sie ekranem ruszac tak, ze widac ze te filmy sa polaczone
Odpowiedz
(08-22-2014, 11:06)freeze4 napisał(a):  ...to znaczy jak zrobic odbicie lustrzane to wiem, tylko jak zrobic zeby pod naszym filmem był film z odbiciem lustrzanym (tak samo z 2 boków i na rogach połódniowo wchodnich/zachodnich) i zeby dalo sie ekranem ruszac tak, ze widac ze te filmy sa polaczone
To jest banalne pytanie, na pewno było wielokrotnie omawiane. Poczytać podstawy Track motion.
http://www.sonycreativesoftware.com/work...ack_motion
Jak nie dasz rady to pozostają płatne dodateki NewblueFX:

Odpowiedz
Mam kupione newblue fx, możesz powiedzieć którym z pluginów to można zrobic? Albo najlepiej filmik jakis pokazujacy jak

BTW, nie wiem jak dzieki track motion chcesz to zrobic, no ale ok
Odpowiedz
dzięki track motion? Banalnie. Dublujesz film docelowy > odwracasz i robisz odpowiednią perspektywę w track motion (3d) > nakładasz efekt falującej wody > po robocie (wszystko gołym vegasem).

NewBlue masz kupione, i nawet nie wiesz co kupiłeś? Trochę dziwne... Przecież NewBlue to efekty gotowe. Co tu pokazywać. Wrzucasz efekt na event i tyle.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości