Co to za efekt?
Sorki ze pisze tutaj ale nie moge poruszyc nowego watku. Zaciekawil mnie ponizszy filmik, ja nie mam pomyslu jak stworzyc podobny efekt tylko z innym tlem. Moze wy mi w tym pomozecie ? : D
Odpowiedz
To jest jak na moje oko kwestia odpowiednio nagranych ujęć w różnych miejscach.Tzn najlepiej kamera na statywie i nagrywasz gostka który zbliża się do kamery następnie nagrywasz dokładnie tak samo ustawione ujęcie tylko że w innym miejscu a puzniej przy montażu robisz cięcia w odpowiednich momentach.Pewnie szłoby ten efekt też uzyskać za pomocą grenscrenów ale to by nie było łatwe
Odpowiedz
Posty oddzielone i przeniesione do nowego wątku.
Nowy kolego, nie podpinaj się do cudzych wątków, zapoznaj się z regułami tu panującymi. Warn.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(08-20-2014, 17:48)beente napisał(a):  To jest jak na moje oko kwestia odpowiednio nagranych ujęć w różnych miejscach.Tzn najlepiej kamera na statywie i nagrywasz gostka który zbliża się do kamery następnie nagrywasz dokładnie tak samo ustawione ujęcie tylko że w innym miejscu a puzniej przy montażu robisz cięcia w odpowiednich momentach.Pewnie szłoby ten efekt też uzyskać za pomocą grenscrenów ale to by nie było łatwe

Dzięki bardzo za pomoc też tak mi się wydawało :D czas się zabierać za to :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości