Kilka efektów.
Witam!

Proszę o pomoc.Proszę mi powiedzieć jakie to są efekty.

0:56 - ruchomy ekran/napisy + migawki?

Mam jeszcze jedno pytanie.Posiadam Sony Movie Studio Platinum 9.0.Gdy Chcę dodać napisy naciskam PPM > Insert Text Media i nie mogę zmienić napisu ponieważ nie wyświetla się żadne okienko do zmiany...
Odpowiedz
efekt starego filmu i nic więcej ;)
w tym temacie jest odwrotność. chyba o to Ci chodzi
http://sonyvegas.info/Temat-efekt-stareg...rego+filmu
Odpowiedz
A z napisami może wie ktoś co jest?Jak zmienić napis?
Odpowiedz
z napisami to może być problem wersji platinium, ale ktoś by mógł to potwierdzić
edit: albo po prostu okienko Ci gdzieś uciekło. pozamykaj inne (exploler, project media, video fx itd)
Odpowiedz
Właśnie już schowałem :/ A może znasz przyczynę tego, że nie idzie edytować tekstu?Albo jakoś się to da zrobić?
Odpowiedz
co masz na myśli edytować tekst? wyświetla Ci tylko sample text na ścieżce i nic nie możesz z tym zrobić?
Odpowiedz
Tak, właśnie tak mi się dzieję...
Odpowiedz
[Obrazek: 93069106.jpg]
naciskasz 1 wyskakuje 2 ;d
jeżeli nie wyskakuje to gdzieś ukryte (ale skoro sprawdziłeś to musi być co innego)
spróbuj wejść w media generator, poźniej text, wybrać jeden i w ten sposób spróbować wpisać swoje.
Odpowiedz
Więc tak.Naciskam to co pokazałeś na obrazku ale po naciśnięciu dzieje się tak jakbym minimalizował okno do paska z tym, że nie ma tego nigdzie...
Jeżeli nacisnę 2 opcje niżej czyli Event FX lub Event Pan/Crop to okno się pokazuję a od edycji tekstu nie.
Odpowiedz
a z media generator próbowałes?
Odpowiedz