Zmiana przyciągania
Czy da się jakoś zmienić CZUŁOŚĆ PRZYCIĄGANIA w Vegasie?
W wersji 13 znowu coś skopali, trzeba na kilometr myszkę odciągać od punktu "łączenia" a potem wracać.
[Obrazek: n13.gif]
chodzi o snap?
zdaje się, że ctrl wyzwala/zamraża działanie snap? (dla elementów interface'u -> dockowania okien...), oraz "shift", dla eventów...
No okej, tyle że domyślnie teraz zmieniono ich czułość.
Czy ta się to zmienić? Ponawiam pytanie bo inaczej nie jest możliwe pracowanie w tym programie w wersji 13!!!!
To nie pracuj...

Maciej Lewandowski - efix.pl
No stary, po tej zmianie nie da się komfortowo pracować. Pogrzało ich! Po co w ogóle ingerowali w czułość na tym polu?
A dlaczego nikt procz Ciebie nie ma z tym problemu.
Ja nie widzę różnicy na przykład.
Daj jakiś przykład video...
No jak nie widzisz różnicy? Bez jaj. Różnica jest kolosalna.
Dam może jutro jak znajdę czas by ogarnąć to wszystko, nagrać, skomentować, zmontować, wyrenderować, wgrać itd

Rozumiecie już o co chodzi po tym filmie czy mam spróbować jeszcze raz to opisać?

A do Vegasa 12-stki nie mogę wrócić, bo jak może pamiętacie. Po montażu mojego ostatniego filmu, Vegas przestał działać na dobre, po prostu, znienacka, z dnia na dzień, z godziny na godzinę, z minuty na minutę. Pewnego dnia zaczął się zawieszać i tak tkwi zawieszony aż do dziś jak zaimportuję do niego jakikolwiek plik filmowy już na starcie. Stąd przecież moje przerzucenie się na inną wersję. I stąd właśnie ten powstały problem.
[Obrazek: n13.gif]
O ile dobrze widzę...
- w pierwszym przykładzie(vp12) - snap działa na 20 klatek
- w drugim przykładzie (vp13) - snap działa na 22 klatki.

Jakby wziąć pod uwagę, że powiększenie osi czasu jest różne w obu projektach:
- vp12 - cała oś, która się mieści na ekranie -> 27sekundy
- vp13 - cała oś, która się mieści na ekranie -> około 80sekund...

wniosek: -> pierdzielicie Hipolicie ;)
Nie widzę żadnego dowodu, że jest różnica w snapie. Pracuję na VP11 oraz na VP13 i nie widzę żadnej różnicy na tym polu.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości