Vegas Pro a upgrade do 13
Witam
Jestem nowy na forum i w zwiazku z tym mam pytanie, gdyz wole obecnie nie sprawdzac na wlasnej skorze.
Otoz posiadam zakupionego Veas'a Pro w wersji 12 - ostatnio dostalem kod/upgrade do wersji 13, a dokldaniej klucz do zrealizowania na stronie Sony.
I tu pojawia sie moje pytanie - czy ten klucz to plik instalacyjny z aktualizacja czy samodzielna pelna wersja 13 ?
Pytam sie gdyz fajna opcja byloby jednoczesnie miec program w wersji 12 i potestowac wersje 13 na drugim komputerze i zdecydowac sie ktora wybrac.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Możesz mieć dwa Vegasy na jednym kompie, klucz jest kluczem. Vegasa zasadniczo instalujesz zawsze jako pełną wersję. Czy na dwóch różnych kompach - tu już od strony prawnej nie jestem pewien, jak to jest w przypadku upgradu, ale ogólnie jest to rozmowa czysto teoretyczna. Nie znam przypadku, by ktokolwiek to sprawdzał :)
Po prostu instalujesz i tyle. Ważne, żebyś miał do każdego numer seryjny. Czyli - kupujesz (albo dostajesz, bo pewnie kupiłes pod koniec "życia" 12 a jak jeszcze nie było 13), ściagasz, instalujesz i masz dwa vegasy. Możesz mieć nawet dwa na raz odpalone, o ile komputer uciągnie.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
no to na dniach zrealizuje ten kod i zobaczymy co to jest :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości