Downgrade Vegasa
W wersji dajmy na to 11, gdy zapisaliśmy nowy preset przy efekcie lub przejściu, aby go ujrzeć trzeba było wybrać inny efekt i ponownie wrócić do swojego. Wtedy pojawiał się nowy preset do wybrania na liście.

W wersji Vegasa 12, po zapisaniu nowego presetu, ten natychmiastowo pojawiał się w presetach, było nawet widać jak wskakuje.

W wersji Vegasa 13 znowu gdy zapisaliśmy nowy preset przy efekcie lub przejściu, aby go ujrzeć trzeba wybrać inny efekt i ponownie wrócić do swojego. Wtedy pojawia się nowy preset do wybrania na liście.

Twórcy Vegasa cofają się w rozwoju.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Aż sprawdziłem VP11 oraz VP13.
Vegas Pro 11 błędu tego nie posiada.
W Vegasie 13 błąd ten jest, ale trzeba wziąć pod uwagę, że mamy dopiero trzeci build (373). Więc duża szansa, że zostanie poprawiony.

Też bym wolał, żeby takie kwiatki zostały poprawiane jeszcze w wersjach beta - bo od tego one są. Jak ktoś kupuje program za 2500zł, to fajnie, żeby dostawał już gotowy produkt, na którym można pracować.
Póki co, to tak, jakbyś kupił nowy samochód, którym przez ponad pół roku nie możesz jeździć, bo albo homologacji nie dostaniesz, albo coś się rypie... szkoda, że obecnie wszystkie firmy tak robią - nie mają czasu na dokładne przetestowanie programu zanim trafi do dystrybucji. Szkoda.
Odpowiedz
No to się cieszę, że inny użytkownik programu przyznaje mi rację.
Kolejny raz się sprawdzają negatywne rzeczy jakie wypisuję o SCS :)

Satysfakcja []
Odpowiedz
A liczyłeś, tak dla formalności, który raz? Tzn. mówię o stosunku ilości odkrytych przez Ciebie "błędów" do ilości rzeczywistych potwierdzonych bugów?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Tego akurat nie liczyłem.
Ale odnośnie wersji 13, mogę powiedzieć, że zepsuli "snaping" - przyciąganie eventów. Kiedyś wystarczyło, że lekko oderwaliśmy myszkę do punktu i już mogliśmy przyciąć klip. Teraz gdy ruszamy, wszystko stoi w miejscu, musimy chyba z pół centrymetra za myszką ruszyć by się oderwało i potem wracamy. Jest to ucieazliwe w sytuacji kiedy chcemy przyciac bardo mala ilosc klipu tylko.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości