Poszukuję odpowiedniego lower 3rd'a
Witam,
Poszukuję lower 3rd'a, którego nie wiem nawet jak szukać albo zrobić. Wytłumaczę telepatycznie: ma on styl dokumentalny (pojawia się na pewno w programach takich jak na National Geographic); biała, techniczna czcionka; gdy litery się pojawiają, słychać maszynę do pisania lub coś podobnego; litery odsłania w prawą stronę migający prostokąt.
Może brzmi to śmiesznie, ale inaczej nie potrafię tego zobrazować :-)

Niestety czas mnie goni i dlatego proszę, jeżeli wiesz jak mi pomóc to nie zostawiaj tego wątku bez odpowiedzi :-) (Mam czas do środy, do godz. 15:00)
Odpowiedz
Wybierz sobie: http://videohive.net/category/motion-gra...wer-thirds
Odpowiedz
Jest tego tyle, ale wszystkie mają tło. Mi chodziło mniej więcej o coś takiego:

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Napisz do vm-rexor'a, on napisał taki plugin.
Odpowiedz
Coś nie chce odpowiadać :-(
Odpowiedz
Nie siedzę non stop w sieci ;) Tak, jest taki plugin - computer typer i jest on na stronie vegas.vm-rexor.pl, lecz ze względu na brak budżetu na VS 2008 lub nowszy oraz notoryczny brak czasu, plugin jest tylko w 32 bitowej wersji czyli działa tylko pod 32 bitowym SV ( do 11 ). Można sobie poradzić i bez plugina (choć może być z tym sporo pracy):
http://vm-rexor.pl/artykuly.php?Act=Focu...=3&ident=0

Sprawę kursora (prostokąta) można rozwiązać dwojako:
- odpowiednia czcioka ttf zawierająca taki prostokąt
- dodatkowe animowanie prostokąta (wyciętego z solida za pomocą masek lub narysowanego w jakimkolwiek programie graficznym) za pomocą np. pan/crop.
Odpowiedz
(07-09-2014, 5:45)vm-rexor napisał(a):  (...)ze względu na brak budżetu na VS 2008 lub nowszy.
A to nie można użyć wersji Express?
Odpowiedz
Niestety nie - Express nie kompiluje kodu 64 bitowego potrzebnego do 64 bitowego SV.
Odpowiedz
Express jak najbardziej kompiluje kod 64-bit, tylko, że w przypadku 2008 trzeba doinstalować m.in. Microsoft Windows SDK for Windows 7. Nowsze wersje mają od razu wszystkie potrzebne składniki w sobie. Np. Frederic Baumann, z tego co wiem, tworzy swoje wtyczki właśnie w VS Studio Express.
Odpowiedz
Sprawdzę za jakiś czas czy VS2010 Express ma taką opcję - pewnie jest to schowane w menedżerze konfiguracji, bo w VS2005 któro mam bez problemów można w każdym nowo zakładanym projekcie taką możliwość dołożyć bez wnikania w dodatkowe ustawienia.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości