Film ślubny :)
:D
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Wiem, że filmy ślubne są ch... długi i nie da się ich oglądać, ale robić tak długi klip... Trochę zaczyna przynudzać. Nad kolorami można było mocno popracować.
Czarno biały początek totalnie z dupy, nie pasujący do reszty.
Za to fajny montaż pod muzykę, w pewnych miejscach pociął bym jeszcze mocniej, na krótsze ujęcia.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ale to wiesz, że nie mój? Po prostu pokazuję to co znalazłem w sieci.
Odpowiedz
Haha, to Ci się udało Bunch!
Odpowiedz
Tak, zauważyłem. Ale skoro wrzucasz, to komentuje.
Mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o takie produkcje. Z jednej strony fajne i kupa radości tudzież trochę szpanu na socjalmediach. Ale kręcenie tego na samym weselu, ustawianie ludzi do śpiewania z playbacku... Nie wiem, czy niektórzy widoczni na tym filmie się cieszą, że ich na YT oglądają. Generealnie dla mnie wesele to sprawa prywatna. Ale - jak tam kto lubi.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Takie zmontowane 5-minutowe filmiki ślubne to świetna sprawa, ale nie widzę powodu, żeby udostępniać je na YouTube.
Odpowiedz
Wszedłem z ciekawości na stronkę tego kameruna i widzę, że w branży pojawiła się nowa moda - jakość 4K... Najpierw było HD nagrywane na płytkę DVD, a teraz 4K, które klienci będą sobie odtwarzać na telewizorach HD... :D
Odpowiedz
No właśnie dlatego ja tworzę wszystko "do obejrzenia na komputerze lub w internecie" a nie jakieś pierdoły na płytach DVD.
Odpowiedz
(07-23-2014, 15:20)elfina napisał(a):  Takie zmontowane 5-minutowe filmiki ślubne to świetna sprawa, ale nie widzę powodu, żeby udostępniać je na YouTube.
Ciekawe czy goście weselni zgodzili się na publikowanie ich wizerunku...
Odpowiedz
Każdy gość chciał siebie zobaczyć, no to "Janusz" bierze, wsadza w neta i rozsyła. Co chcesz? :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości