60 FPS na Youtube!
Jak w temacie. Szereg nowości na YT między innymi 60FPS. http://youtubecreator.blogspot.com.es/20...ng-to.html

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Tak, 60 fps przy zachowaniu obecnego bitrate:)
Odpowiedz
Ja tam się cieszę, że wprowadzą model crowdfoundingowy. Co pozwoli ludziom w sposób łatwiejszy i błyskawiczny na dotowanie swoich ulubionych twórców.
Odpowiedz
Póki co nigdzie nie znalazłem pełnej, wiążącej informacji jak wygląda w Polsce crowdfounding z punktu widzenia urzędów skarbowych.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Chyba podobnie jak w przypadku "organizowania zbiórek". Że też musi być opodatkowane. Ale nie słuchajcie moich rozważań bo ja się nie znam.
Odpowiedz
Że tak się lekko wtrącę, gdzieś kiedyś słyszałem, że trzeba coś takiego dodatkowo zgłosić, bo w innym wypadku jest to nielegalna zbiórka, i wtedy jest to w jakiś sposób opodatkowane. I jak znam prawo Polskie, to raczej nikt nie pozwoli na zorganizowanie zbiórki, która będzie trwała w nieskończoność, więc niestety w Polsce za bardzo to nie działa, legalnie.
Odpowiedz
Jak dla mnie to nielegalnie też może działać. Byleby działało.
Odpowiedz
Testował ktoś z was te 60 klatek na youtube?
U mnie wyrenderowany filmik pod 60fps nie działa poprawenie tylko dalej na 30fps. Nie ma tej opcji 720p60HD w odtwarzaczu.
Odpowiedz
(11-01-2014, 11:49)MrvN napisał(a):  Testował ktoś z was te 60 klatek na youtube?
U mnie wyrenderowany filmik pod 60fps nie działa poprawenie tylko dalej na 30fps. Nie ma tej opcji 720p60HD w odtwarzaczu.

Powinno zadzialać w Google Chrome.
Odpowiedz
Google chce zmusić do korzystania z narzędzi ich firmy, by lepiej inwigilować ludzi :] Więc dlatego działa tylko na Chrome.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości