Chronologia na time-line
Cześć. Mało czasu więc prosto z mostu. Mam materiały z kilku kamerek. Klipy zostały pocięte. Wydarzenia tak nakładają się w czasie że nie jestem w stanie ręcznie ich poukładać. Potrzebuje narzędzia, sposobu poukładania dociętych już klipów chronologicznie na time-line. Proszę o pomoc.
Odpowiedz
włączając multitrack możesz poukładać chronologicznie po Timecode'zie
Ewentualnie narzędzia typu "Vegasaur" albo "Timeline Tools" (ten drugi jest darmowy).
Odpowiedz
Kodu czasowego nie ma, więc szansa ułożenia tylko wg. dźwięku, czyli potrzebna wtyczka Plural Eyes.
Odpowiedz
Mam Timeline Tools - ale za bardzo skomplikowane nie wiem o co caman
(06-26-2014, 21:58)mateuszszar napisał(a):  włączając multitrack możesz poukładać chronologicznie po Timecode'zie
Ewentualnie narzędzia typu "Vegasaur" albo "Timeline Tools" (ten drugi jest darmowy).

Kod czasowy jest...klipy się treścią nie nakładają chodzi tylko żeby posegregować je w czasie który z której kamery powinien być w chronologii. Jakby Play Memory Home nie było bublem i ustawiało prawidłowo w czasie na swojej tablicy klipy nie było by problemu a że niektóre kamery Sony pomimo tego samego czasu synchronizacji wręcz rozstrzela w czasie wiec montowane materiały były na zasadzie kopiowania z kart zawartości i montowania tej zawartości po czym wrzucania do wspólnego projektu już tylko przycięte kawałki. I te kawałki z 6 kamer trzeba poukładać tak żeby wszystko się zazębiało w czasie.

(06-26-2014, 22:18)Pinto napisał(a):  Kodu czasowego nie ma, więc szansa ułożenia tylko wg. dźwięku, czyli potrzebna wtyczka Plural Eyes.
Odpowiedz
(06-26-2014, 22:25)beskid napisał(a):  Kod czasowy jest...klipy się treścią nie nakładają chodzi tylko żeby posegregować je w czasie który z której kamery powinien być w chronologii.

Przecież mateuszszar napisał:
(06-26-2014, 21:58)mateuszszar napisał(a):  włączając multitrack możesz poukładać chronologicznie po Timecode'zie
Odpowiedz