Edycja płyty z wesela
Witajcie, szukam tutaj kogos do pomocy. Otoz, chcialem edytowac plyte z filmem z wesela , dodac krotki klip wideo, zrenderowac i spowrotem nagrac na plyte, tak aby dzialalo kenu wyboru scen i autootwarzanie.
Na plycie z wesela znajduje sie folder audio_ts i video_ts.
Pliki wideo zapisane sa w formacie .vob
Moja wersja SVP 12 , windows 7 64 bit sp 1.
Wracajac do meritum , caly film podziepony jest na 4 pliki wideo. Czesc ktora chce edytowac znajduje sie w pierwszym pliku.
jesli ktos podejmie sie pomoc mi , prosze o napisanie jakie inne szczegoly / wlasciwosci plikow wideo mam podac , a odpisze w ciagu doby. Zalezy mi na czasie , gdyz ma to byc jako taki maly upominek, dodatek
Odpowiedz
Zmień rozszerzenie pliku z .vob na .mpg wtedy będzie "zjadliwy" dla SV 12 :) nie trzeba nic konwertować, to chyba najlepsza metoda.
Odpowiedz
Vegas bez problemu wczytuje voby przecież.
Odpowiedz
juz nie o sama.edycje.chodzi , bo znia sobie poradzilem .
problem mam z tym co pozniej aby dzialalo z innymi czesciami plyty. zaby dzialalo menu wyboru
Odpowiedz
No to już nie Sony Vegas a Sony Architect... Jeżeli ktoś ma program za taką kwotę i nie wie o co kompletnie chodzi to trochę słabo... Poza tym Twoje pytanie jest tak skonstruowane, że nie wiadomo na jakim etapie nie możesz sobie poradzić, nie wspominając o interpunkcji oraz stylu pisania :D
Odpowiedz
(06-25-2014, 11:40)lunax85 napisał(a):  problem mam z tym co pozniej aby dzialalo z innymi czesciami plyty. zaby dzialalo menu wyboru

Trzeba pogrzebać w DVD niskopoziomowo, np. przy pomocy IfoEdit, ale to dla bardziej zaawansowanych.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości