Czy MS ma bibliotekę dzwięków
Witam.
Posiadam Sony Movie Studio 12.
Na oczy mi jeszcze nie padło ale nie widzę biblioteki dźwięków takiej jak np. w Pinnacle...
Jest czy nie ma?
Odpowiedz
http://www.sonycreativesoftware.com/movi...pp/compare
Sony Sound Series: Production Music - tylko w wersji Movie Studio 13 Suite.

Jak było w Studio 12 - nie wiem, bo nie mam i nigdy nie miałem. Musisz sam sprawdzić. Ale jeśli nie masz "suite", to szczerze wątpię, abyś znalazł.
Odpowiedz
(06-17-2014, 15:30)mateuszszar napisał(a):  http://www.sonycreativesoftware.com/movi...pp/compare
Sony Sound Series: Production Music - tylko w wersji Movie Studio 13 Suite.

Jak było w Studio 12 - nie wiem, bo nie mam i nigdy nie miałem. Musisz sam sprawdzić. Ale jeśli nie masz "suite", to szczerze wątpię, abyś znalazł.

No właśnie mam wersję suite - 50 Sony Sound Series: Production Music
Odpowiedz
No to jak masz, to masz. W czym problem.
Dostałeś płytę? Musi być gdzieś na niej.
Odpowiedz
Dostałem... ale to chyba osobny program do tylko edycji dzwięku...
Szukałem biblioteki takiej jak w pinnaclu z przyzwyczajenia ale tu w Sony to wszystko jest oddzielnie
Odpowiedz
Nie będzie "jak w Pinnaclu", bo to nie pinnacle...
Powinno być normalnie na płycie w katalogu z extrasami.
Odpowiedz
Bardzo dobrze że to nie Pinnacle tylko przyzwyczajenie drugą naturą człowieka.
Odpowiedz
Powiedźcie na czym polega ta biblioteka dźwięków? Że dostajecie bazę jakichś... dźwięków w stylu "pukanie do drzwi", "wybuch bomby" itp?
Odpowiedz
(06-17-2014, 16:31)bialak napisał(a):  Bardzo dobrze że to nie Pinnacle tylko przyzwyczajenie drugą naturą człowieka.

Dokładnie tak, oraz instrumentalne tła muzyczne.
Tak odnoszę wrażenie że to pytanie było drwiną a przecież nikt nie każe korzystać z tych "audiotrysków".
W ciągu 4 lat raz tylko użyłem efektów dźwiękowych z biblioteki, częściej natomiast korzystałem z teł muzycznych dostarczonych wraz z programem.

Znalazłem na płycie, trzeba samemu importować na kompa.
Odpowiedz