Poranek o zachodzie słońca - krótkometrażowy thriller
[Obrazek: 3483xio.jpg]

Apartamentowiec w samym sercu Warszawy. Człowiek kontra jego słabości.

Zapraszam do obejrzenia naszej pracy wynikającej z czystej pasji do filmu:

Odpowiedz
Doceniam trudy i chęć eksperymentowania w różnych formach, na innych polach.
Jednakże OPUS MAGNUM jojoka będzie wciąż "W królestwie oczu". Nawet mimo wydania już drugiego filmu od tego czasu.

Ujęcia nocne to koszmar w kręceniu.... Miałeś mnóstwo pracy.
Bardzo podobały mi się panoramy Warszawki.
Odpowiedz
Bardzo ciekawa produkcja. Mimo, że dialogi wydawały się czasami lekko sztuczne, to niestety żeby tego uniknąć trzeba mieć na prawdę dobrych aktorów, ale mimo tego film super.
Odpowiedz
Strasznie niewyraźne te dialogi. Co drugie zdanie zastanawiałem się co główny aktor powiedział.
Odpowiedz
Ja zrozumiałem każdy dialog
Odpowiedz
(06-18-2014, 3:30)Bunch napisał(a):  Ja zrozumiałem każdy dialog
Właśnie to jest niesamowicie ciekawe, że naprawdę spotykam się z różnymi opiniami na temat tego, jak mówi główny bohater. Niektórzy nie rozumieją co drugiej kwestii (w skrajnych przypadkach), inni rozumieją wszystko.
Odpowiedz
W moim przypadku też wszystko wyraźnie słychać.
Odpowiedz
Słuchałem na głośnikach, więc jakbym założył słuchawki bym nie zwrócił uwagi.

Potem obejrzałem film drugi raz i już uważnie słuchając wszystko wychwyciłem. Tylko nie o to też chyba chodzi, żeby widz musiał się wytężać, żeby zrozumieć co tam czasem aktor pod nosem zamamrocze. Tym bardziej, że nie każdy takie coś ogląda w słuchawkach czy na dobrych głośnikach.
Odpowiedz
No ja na słuchawkach oglądałem.
Odpowiedz
U mnie też nie było problemu ze zrozumieniem dialogów.Ale film moim zdaniem średni,ten scenariusz taki płaski,tzn nic mnie nie zaskoczyło,więc film na długo w pamięć się nie wbije.Ale i tak szacunek dla Ciebie Kacper za czas poświęcony na pracę nad filmem.
https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz