Prośba o konwersję projektu
Witajcie!

Mam taką małą prośbę o konwersję pliku z SV10 Studio na projekt Adobe Premiere.
Przy okazji przetestujemy ten patent :)

Jeśli się znajdzie jakaś dobra dusza to prześlę plik mailem.

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam

lamP.Art
Odpowiedz
Ja testowałem z premiere do vegasa i w drugą stronę. Działa (pomijając filtry i crossfade'y - czyli dokładnie jak za pomocą AAF czy EDL...).
Ale takie rzeczy to tylko w PRO...

Projekt z SV10 Studio można otworzyć w wersji PRO, a następnie przenieść na APremiere.
Jak chcesz, to mogę Ci przerzucić. Tylko pamiętaj, że projekt musi być wyjątkowo prosty (najlepiej bez żadnych filtrów, przejść... zwykłe ostre cięcie i tyle...). A nawet to nie gwarantuje, że projekt będzie wczytany w 100% poprawnie :)

Ps. Możesz podesłać na PW sam plik .veg (a właściwie .vf)
Odpowiedz
Ostatnio tak eksportowałem do Adobe (jeszcze nie importowałem) i po samym logu już widzę jak wiele rzeczy opuścił. To dziwne, że tak prostych przejść nie umie nawet przenieść.
Odpowiedz
Premier zwykły crossfade robi na innej zasadzie - zapisuje od razu jako osobny fragment filmu (coś jak prerender). W ten sposób nie musi liczyć za każdym razem podczas odtwarzania.
Coś za coś.
Odpowiedz
Dzięki wielkie!

Jako, że nie mogę dodać załącznika udostępniłem pliki na dysku google: https://drive.google.com/folderview?id=0...sp=sharing

Nie mają jakiś skomplikowanych filtrów ani efektów ale gdybym miał stracić możliwość odtworzenia to w sumie wystarczy mi też sam EDL - resztę sobie dorobię.

W sumie sam jestem ciekaw czy taka konwersja da radę - w końcu to ułatwienie migracji do konkurencji, więc..... ;)

Jeszcze raz dzięki za wsparcie!
Odpowiedz
To nie jest ułatwienie migracji do konkurencji, tylko ułatwienie współpracy z innym softem.
Odpowiedz
Tak dla potomnych:

Po eksporcie projektu z SV 13 Pro do Premiere CC 2014 należy najpierw otworzyć wyeksportowany plik w Premiere CC (poprzednia wersja) i zapisać pod inną nazwą. Inaczej pojawia się komunikat o błędnym pliku projektu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości