Mam pytanko o podgląd.
Czy w sv 13 jest też taki podgląd jak w 12 ? Chodzi mi o to czy można też przesuwać na ekranie, a w 11 nie można (może jest jakiś plugin?).
Odpowiedz
Możesz napisać bardziej z sensem?
Co przesuwać na ekranie?

Chodzi Ci o to, że pluginy (np. flary/titler), można ustawiać kursorem w oknie podglądu? Czy coś innego?
Odpowiedz
Przesuwać w pluginie BCC beat reactorem, ale nie chce tego synca, tylko chce ten beat reactor

(mam sv 11 pro) 2:13 tak chce to przesunąc (jest jakiś plugin?) bo mam kompa 32 bit
Odpowiedz
Czyli jak pisałem wyżej - integracja pluginu z oknem podglądu (ustawianie parametrów kursorem na oknie podglądu).
Vegas Pro 11 nie ma takiej funkcji. To zostało dodane jako jedna z nowości w dwunastce.

Pozostaje Ci tylko zmienianie tych parametrów w oknie pluginu (tam też są dokładnie te same parametry - więc ustawisz tak samo, tyle że nie myszką po ekranie, a dobierając poprawne parametry).
Odpowiedz
Czyli jak? Co mam zmienić?
Odpowiedz
Masz opisane w helpie boris'a . Ja na telefonie nie mam vegasa i wtyczek boris :-)
Odpowiedz
Nie wiem tylko jak pozbyć się tego białego kwadrata, bo się go nie da :/ Nie ma jakiegoś pluginu do tego?
Odpowiedz
pluginu, który zrobi coś w ustawieniach pluginu?
Pogubiłem się...

Kwadrat o którym piszesz, to ten, który interpretuje obszar na który reaguje plugin (jasność)?
Jeśli tak, to widać, że nie zaglądnąłeś do instrukcji jak korzystać z tego pluginu (chodzi mi o boris - BBC - Color Correction).
Plik pomocy znajduje się na dysku - a można go uruchomić prosto z okna pluginu.
Tam jest bardzo dokładny opis.

Tutki srutki ogłupiają. To jest dowód na to. Nie da się tak, jak pokazał kolo na YT, i już problem...

Biały prostokąt (to, co wyzwala efekt, jeśli w jego obrębie znajduje się wykres poziomu audio) można regulować w oknie "Audio Apply Options" > Sampler Corner 1/2

Jak wyregulujesz, wyłączasz podgląd wykresu > Beat Reactor > Show Graph > "No"
Odpowiedz
(06-12-2014, 22:09)mateuszszar napisał(a):  pluginu, który zrobi coś w ustawieniach pluginu?
Pogubiłem się...

Kwadrat o którym piszesz, to ten, który interpretuje obszar na który reaguje plugin (jasność)?
Jeśli tak, to widać, że nie zaglądnąłeś do instrukcji jak korzystać z tego pluginu (chodzi mi o boris - BBC - Color Correction).
Plik pomocy znajduje się na dysku - a można go uruchomić prosto z okna pluginu.
Tam jest bardzo dokładny opis.

Tutki srutki ogłupiają. To jest dowód na to. Nie da się tak, jak pokazał kolo na YT, i już problem...

Biały prostokąt (to, co wyzwala efekt, jeśli w jego obrębie znajduje się wykres poziomu audio) można regulować w oknie "Audio Apply Options" > Sampler Corner 1/2

Jak wyregulujesz, wyłączasz podgląd wykresu > Beat Reactor > Show Graph > "No"

THX
Odpowiedz