Problem VEGAS PRO 13
Czesc, witam was wszystkich :)

Jak w temacie mam problem z vegasem pro 13 poniewaz gdy dodam do niego jakis plik / muzyke / video etc robi mi sie cos takiego !

[Obrazek: t9bdbn.png]

Dzieki wam wszystkim z gory :)

Dane:
Sony vegas pro 13 wersja premium
Windows 8

Jezeli opcje renderu beda potrzebne podam
Odpowiedz
U mnie tego nie ma ale za to mam gorszy kłopot. Wyeksportowany materiał do mpega2 co ok. 10 sekund ma czarną klatkę. Czyli miga na czarno. Materiał nie do użytku. Nie jestem w stanie zrobić płyty DVD. Ustawienia jak zawsze. A więc coś zdycha w programie. Ma ktoś jakiś pomysł czy musimy czekać na poprawkę
Odpowiedz
Jak dla mnie to temat - nie na temat. Co ma piernik do wiatraka?
Odwirusuj sobie kompa.
Odpowiedz
@Jamess... Jak otwierasz plik muzyczny w vegasie, to vegas tworzy graficzną interpretację - wykres przebiegu muzyki. To jest zapisywane w tym samym katalogu co źródłowa muzyka, z dodaniem rozszerzenia .sfk (u Ciebie rozszerzenia niewidoczne, dlatego widać tylko *.mp3 - jak ustawisz w windowsie, żeby pokazał rozszerzenie, to zobaczysz, że jest: Tristam - Shine.mp3.sfk.

Po co ustawiałeś dla tego pliku ikonę Vegasa? Próbowałeś to otwierać za pomocą Vegasa i ustawiłeś go jako domyślny program do otwierania SFK? Niepotrzebnie :)

Nie @Bartku - nie jest to wina wirusów.

@eustachydreptak - Spróbuj wyłączyć wszelkie wspomaganie GPU.

przy okazji @Jamess - popracuj nad robieniem screenshotów (niepotrzebnie screen ma tyle białego obszaru. Można było to skadrować).
Odpowiedz
Mateuszu, nie zrozumiałem problemu. Wszystko przez te głupie ikonki :]
Odpowiedz
Mateusz dzięki za radę. Pomogło.
Odpowiedz
(06-10-2014, 11:45)eustachydreptak napisał(a):  Mateusz dzięki za radę. Pomogło.

Czyli zwalony sterownik GPU, albo obsługa GPU w vegasie. Tak z ciekawości - jaką masz kartę graficzną? (pytam, bo powoli się przymierzam do zmiany i nie wiem w co pójść - w sensie: gdzie będzie mniej problemów ;)

Czekamy na nowszy sterownik karty graficznej, oraz nowszy build Vegasa. Wówczas powinno się poprawić.
Odpowiedz
(06-09-2014, 22:59)mateuszszar napisał(a):  @Jamess... Jak otwierasz plik muzyczny w vegasie, to vegas tworzy graficzną interpretację - wykres przebiegu muzyki. To jest zapisywane w tym samym katalogu co źródłowa muzyka, z dodaniem rozszerzenia .sfk (u Ciebie rozszerzenia niewidoczne, dlatego widać tylko *.mp3 - jak ustawisz w windowsie, żeby pokazał rozszerzenie, to zobaczysz, że jest: Tristam - Shine.mp3.sfk.

Po co ustawiałeś dla tego pliku ikonę Vegasa? Próbowałeś to otwierać za pomocą Vegasa i ustawiłeś go jako domyślny program do otwierania SFK? Niepotrzebnie :)

Nie @Bartku - nie jest to wina wirusów.

@eustachydreptak - Spróbuj wyłączyć wszelkie wspomaganie GPU.

przy okazji @Jamess - popracuj nad robieniem screenshotów (niepotrzebnie screen ma tyle białego obszaru. Można było to skadrować).

Chodzi o to, ze to sie samo tworzy ta ikona . Po dodaniu pliku video/muzyki robi mi sie cos takiego w tym miejscu gdzie jest plik, ktory został dodany do sv
Odpowiedz
Przeczytałeś mój wpis ze zrozumieniem? Chyba jednak nie. Spróbuj jeszcze raz.
Odpowiedz
Mateusz. Mam GTX 650 TI. Całkiem niedawno zmieniłem z archaicznej GT240. I przyznam szczerze, że w zasadzie jakiejś znaczącej poprawy zarówno w pracy jak i renderingu nie zauważyłem. A to przecież duża zmiana. Procka mam i7, w miarę szybkie pamięci. Chyba trzeba pomyśleć nad szybszymi dyskami. Zobaczymy jak będzie się rozwijał Sony Vegas 13. Może ta nowa wersja przyniesie coś lepszego. Na razie na niej pracuję i tyle. Będę się dzielił spostrzeżeniami i błędami. Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości